آماده باش 7000 نیروی آتش نشانی در چهارشنبه سوری

به گزارش مجله فیروزی، معاون خدمات شهری شهرداری تهران از آمادگی هفت هزار نیروی آتش نشان و خدمات شهری در شب آخرین چهارشنبه سال اطلاع داد.

آماده باش 7000 نیروی آتش نشانی در چهارشنبه سوری

به گزارش مجله فیروزی مجتبی یزدانی در بازدید از مرکز فرماندهی آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران گفت: از مدت ها پیش برای امشب برنامه ریزی شده بود و امروز 5 هزار نیروی آتش نشانی در قالب 1000 تیم عملیاتی در ایستگاه های آتش نشانی و معابر و میادین شهر تهران حضور دارند.

وی با بیان اینکه سال جاری همراهی و هماهنگی خوبی بین نواحی و حوزه خدمات شهری و آتش نشانی ایجاد شده است گفت: نیروهای شهربان نیز در این زمینه با سازمان آتش نشانی همکاری لازم را خواهند داشت.

معاونت خدمات شهری شهرداری تهران اظهار کرد: هر سال شاهد هستیم که هم آمار تلفات و اشکالاتی که در این زمینه وجود دارد کاهش پیدا می نماید و امیدوارم سال جاری نیز مشکل خاصی وجود نداشته باشد.

یزدانی همچنین گفت: با توجه به اینکه دو هزار نفر از نیروهای نواحی امشب در حال آماده باش هستند در مجموع به همراه نیروهای آتش نشان حدود 7 هزار نفر در حال آماده باش هستند.

در ادامه مهدی داوری مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران در باره هماهنگی با پلیس و هلال احمر گفت: سال جاری ستاد مدیریت بحران شهر تهران نیز وارد کار شده و در حال حاضر هماهنگی بین پلیس هلال احمر و دیگر سازمان ها در سالن ستاد بحران حضور دارند و هماهنگی ها در آنجا انجام می گردد.

وی با بیان اینکه سال جاری 16 اپراتور جوابگو هستند و 60 خط در سازمان آتش نشانی فعال است گفت: امیدواریم با این تعداد خطوط خط تلفن آتش نشانی اشغال نباشد. همچنین امیدوارم که حادثه ای پیش نیاید اما با توجه به آرایش و چیدمان نیروها در معابر شهر امیدواریم که در صورت بروز حادثه در اسرع وقت به محله برسیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 7 تیر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: mfiroozi.ir شناسه مطلب: 46

به "آماده باش 7000 نیروی آتش نشانی در چهارشنبه سوری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آماده باش 7000 نیروی آتش نشانی در چهارشنبه سوری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید