آماده باش 7000 نیروی آتش نشانی در چهارشنبه سوری

معاون خدمات شهری شهرداری تهران از آمادگی هفت هزار نیروی آتش نشان و خدمات شهری در شب آخرین چهارشنبه سال اطلاع داد.

آماده باش 7000 نیروی آتش نشانی در چهارشنبه سوری

به گزارش خبرنگاران مجتبی یزدانی در بازدید از مرکز فرماندهی آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران گفت: از مدت ها پیش برای امشب برنامه ریزی شده بود و امروز 5 هزار نیروی آتش نشانی در قالب 1000 تیم عملیاتی در ایستگاه های آتش نشانی و معابر و میادین شهر تهران حضور دارند.

وی با بیان اینکه سال جاری همراهی و هماهنگی خوبی بین نواحی و حوزه خدمات شهری و آتش نشانی ایجاد شده است گفت: نیروهای شهربان نیز در این زمینه با سازمان آتش نشانی همکاری لازم را خواهند داشت.

معاونت خدمات شهری شهرداری تهران اظهار کرد: هر سال شاهد هستیم که هم آمار تلفات و اشکالاتی که در این زمینه وجود دارد کاهش پیدا می نماید و امیدوارم سال جاری نیز مشکل خاصی وجود نداشته باشد.

یزدانی همچنین گفت: با توجه به اینکه دو هزار نفر از نیروهای نواحی امشب در حال آماده باش هستند در مجموع به همراه نیروهای آتش نشان حدود 7 هزار نفر در حال آماده باش هستند.

در ادامه مهدی داوری مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران در باره هماهنگی با پلیس و هلال احمر گفت: سال جاری ستاد مدیریت بحران شهر تهران نیز وارد کار شده و در حال حاضر هماهنگی بین پلیس هلال احمر و دیگر سازمان ها در سالن ستاد بحران حضور دارند و هماهنگی ها در آنجا انجام می گردد.

وی با بیان اینکه سال جاری 16 اپراتور جوابگو هستند و 60 خط در سازمان آتش نشانی فعال است گفت: امیدواریم با این تعداد خطوط خط تلفن آتش نشانی اشغال نباشد. همچنین امیدوارم که حادثه ای پیش نیاید اما با توجه به آرایش و چیدمان نیروها در معابر شهر امیدواریم که در صورت بروز حادثه در اسرع وقت به محله برسیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: بروزرسانی: 7 تیر 1398 شناسه مطلب: 46

به "آماده باش 7000 نیروی آتش نشانی در چهارشنبه سوری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آماده باش 7000 نیروی آتش نشانی در چهارشنبه سوری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید