اتهام سنگین به مربی معروف استقلالی!

به گزارش مجله فیروزی، صبح دیروز یک رسانه ورزشی مدعی شد یک مربی استقلالی مبلغی به بعضی ادمین ها در فضای مجازی داده تا فضای هواداری استقلال را علیه محمود فکری متشنج کند، اما این خبر به شکل عجیبی در فضای مجازی سانسور شد. خبری که اگر صحت داشته باشد اتهام سنگینی را متوجه یکی از گزینه های سرمربی گری استقلال می نماید...

اتهام سنگین به مربی معروف استقلالی!

یک فرد آگاه که برای حرف هایش سند هم دارد، مدعی شد یکی از مربیان پیشین استقلال برای برکناری محمود فکری در فضای مجازی هزینه می نماید!

آن چه خواندید بخشی از گزارش تکان دهنده یک رسانه داخلی است که دیروز به شکل مرموزی در فضای مجازی بایکوت شد. خبر ورزشی دیروز نوشت: لابه لای صحبت هایی که با یکی از مدیران باشگاه استقلال داشتیم، خبردار شدیم یکی از مربیان پیشین استقلال برای برکنار شدن محمود فکری در حال هزینه کردن در فضای مجازی است.

این فرد آگاه که برای حرف هایش سند و مدرک قانونی هم داشت، در این باره گفت یکی از مربیان پیشین و معروف استقلال با واریز 120 میلیون تومان به حساب یکی از نزدیکان درجه یکش در تهران از او خواسته ماهانه 10 میلیون تومان به چند ادمین استقلالی در تلگرام و اینستاگرام بدهد تا ضمن تخریب محمود فکری برای او تبلیغ نمایند و با مطرح کردن نامش، طرفداران را برای بازگشتش به استقلال آماده نموده و اوضاع را به نفع او عوض نمایند.

این فرد آگاه همچنین در ارتباط با اینکه این موضوع چطور برملا شده، گفت که ظاهراً فرد نزدیک به مربی اسبق استقلال در واریز وجه برای یکی از این ادمین ها به جای 10 میلیون تومان 6 میلیون تومان واریز نموده و ادمین مربوطه نیز با انتشار سند واریزی مبلغ برای دوستانش عنوان نموده که با این عدد از مربی مد نظر حمایت نمی نماید. پس از این اتفاق و لو رفتن سند واریزی از فرد نزدیک با مربی اسبق، پلیس فتا به ماجرا ورود نموده و حالا درصدد دستگیری ادمین هایی هستند که این روز ها با ترغیب طرفداران علیه باشگاه استقلال و به ویژه کادر فنی فعلی این تیم، جو آرام ورزش را بر هم ریخته اند.

طرفداری

منبع: فرارو
انتشار: 21 فروردین 1400 بروزرسانی: 21 فروردین 1400 گردآورنده: mfiroozi.ir شناسه مطلب: 1372

به "اتهام سنگین به مربی معروف استقلالی!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اتهام سنگین به مربی معروف استقلالی!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید