برانکو: بازیکنان تیم ملی برای هر مربی در جهان قابل توجه هستند

به گزارش مجله فیروزی، سرمربی سابق تیم ملی فوتبال ایران و پرسپولیس گفت: تیم ملی ایران تیم بسیار خوبی است و بازیکنان ایران برای هر مربی در جهان جالب توجه هستند.

برانکو: بازیکنان تیم ملی برای هر مربی در جهان قابل توجه هستند

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، برانکو ایوانکوویچ این روزها سوژه اصلی فوتبالدوستان است، شایعه حضور وی روی نیمکت تیم ملی فوتبال ایران و همچنین اتفاقات پیرامون وی و باشگاه پرسپولیس باعث شده تا وی در گفت و گو به مسائلی که در این زمینه ها مطرح شده پاسخ بدهد.

طی روزهای اخیر شایعات زیادی مطرح شده که محمد حسن انصاری فرد با شما برای راهنمایی پرسپولیس تماس گرفته است. آیا این موضوع صحت دارد؟

خیر. اصلا چنین چیزی نیست.این موضوع شایعه است.

پیش از این هم انتشار عکس های شما با سفیر کرواسی این شایعه را ایجاد کرد که برای راهنمایی تیم ملی ایران این ملاقات اجرا شده است...

همانطور که قبلا هم گفتم در آن نشست برای حل مشکلم با پرسپولیس صحبت کردیم. سفیر از دوستان من است و سالها است با هم ارتباط داریم. او در آن نشست اظهار داشت با اختیاراتی که دارد برای حل مشکلم با پرسپولیس اقدام خواهد نمود.

پس آن ملاقات فقط برای حل مشکل شما با پرسپولیس بود...

همینطور است.

این روزها بحث حضور شما در تیم ملی ایران هم داغ است. آیا اگر پیشنهادی در این زمینه گردد قبول می کنید؟

تا جایی که من می دانم مارک ویلموتس هنوز سرمربی تیم ملی ایران است.

شایعات زیادی مبنی بر فسخ قرارداد مربی کنونی تیم ملی مطرح شده و حتی شاید این موضوع به زودی رخ دهد. در آن صورت آیا راهنمایی تیم ملی را قبول می کنید؟

من نمی توانم در حال حاضر به این سوال شما جواب بدهم. تیم ملی ایران تیم بسیار خوبی است و بازیکنان ایران برای هر مربی در جهان جالب توجه هستند. معتقدم تیم ملی ایران تیمی است که می تواند باز هم نتیجه بگیرد و به موفقیت برسد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 1 بهمن 1398 بروزرسانی: 1 بهمن 1398 گردآورنده: mfiroozi.ir شناسه مطلب: 474

به "برانکو: بازیکنان تیم ملی برای هر مربی در جهان قابل توجه هستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برانکو: بازیکنان تیم ملی برای هر مربی در جهان قابل توجه هستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید