برگزاری امتحانات مدارس عشایری خوزستان همراه با رعایت پروتکل های بهداشتی

به گزارش مجله فیروزی، خبرنگاران/خوزستان سرپرست آموزش و پرورش عشایری خوزستان از برگزاری امتحانات حضوری با رعایت تمام نکات بهداشتی در استان خبر داد.

برگزاری امتحانات مدارس عشایری خوزستان همراه با رعایت پروتکل های بهداشتی

مرادعلی سعیدی پور در گفت وگو با خبرنگاران، اظهار کرد: نگرانی اولیای گرامی برای سلامتی فرزندان خود کاملا منطقی و صحیح است اما به آن ها این اطمینان را می دهیم که تمام پروتکل ها و اصول بهداشتی جهت برگزاری امتحانات در حوزه های امتحانی رعایت شده و امتحانات در محیطی ایمن و کاملا بهداشتی برگزار می شود.

وی با اشاره به اقدامات اجرا شده در حوزه های امتحانی ادامه داد: رعایت فاصله حداقل دو متری میان صندلی های دانش آموزان در حوزه های امتحانی ایجاد شده است و تمام حوزه های امتحانی دانش آموزان عشایری تا کنون سه مرحله ضدعفونی شده اند و قبل از هر امتحان و بعد از امتحان نیز ضدعفونی انجام می شود.

سرپرست آموزش و پرورش عشایری خوزستان اضافه نمود: با کمک اداره کل آموزش و پرورش خوزستان سه مرحله سرانه بهداشتی برای ضدعفونی کردن مدارس اختصاص یافته است که به وسیله آن تمام مدارس چندین مرحله ضدعفونی شده اند.

وی با تاکید بر رعایت اصول بهداشتی در حوزه های امتحانی گفت: از دانش آموزان عزیز خواسته می شود که تنها از وسایل شخصی که به همراه خود می آورند استفاده کنند و یک روز قبل از امتحان از سلامت خود در سامانه وزارت بهداشت به آدرس https://سایتsalamat.gov.ir اطمینان حاصل کنند.

سعیدی پور با اشاره به ممنوعیت آوردن وسایل غیرضرور شرح داد: جهت ایمنی و سلامت دانش آموزان ورود هر گونه جزوه و تلفن همراه به حوزه های امتحانی ممنوع است و از تجمع دانش آموزان جلوگیری به عمل می آید.

سرپرست آموزش و پرورش عشایری خورستان در پایان با اشاره به اینکه استفاده از ماسک و دستکش برای دانش آموزان و ناظرین حوزه ها الزامی است، گفت: با توجه به گستردگی حوزه های امتحانی عشایر در شهرستان های مختلف با هماهنگی کارشناس بهداشت، لوازم بهداشتی از قبیل تب سنج، دستکش، ژل ضدعفونی کننده و دیگر وسایل در حوزه ها تدارک دیده شده است و کارشناس بهداشت اداره و مناطق به تناوب از حوزه ها بازدید و رعایت اصول بهداشتی را پیگیری می کنند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 15 مرداد 1399 بروزرسانی: 22 مهر 1399 گردآورنده: mfiroozi.ir شناسه مطلب: 870

به "برگزاری امتحانات مدارس عشایری خوزستان همراه با رعایت پروتکل های بهداشتی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری امتحانات مدارس عشایری خوزستان همراه با رعایت پروتکل های بهداشتی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید