بولتون: دولت ترامپ مثل یک دستگاه بازی پینبال است

به گزارش مجله فیروزی، جان بولتون که کتاب جدیدش جنجال زیادی به پا نموده، در یک مصاحبه کار کردن در کاخ سفید تحت رهبری دونالد ترامپ را به بودن در یک دستگاه بازی پینبال تشبیه کرد.

بولتون: دولت ترامپ مثل یک دستگاه بازی پینبال است

جان بولتون، مشاور امنیت ملی سابق دولت دونالد ترامپ در مصاحبه ای با روزنامه یواس ای تودی گفت، تجربه کار کردن در این دولت مثل زندگی کردن داخل یک دستگاه بازی پینبال است. او در ادامه تاکید نمود، دونالد ترامپ تقریبا به خودش از بابت اینکه چندان چیزی درباره موضوع امنیت ملی یاد نگرفته افتخار می نماید.

بولتون در ادامه این اظهاراتش به موج توهین های ترامپ علیه خودش از زمان شروع جنجال بر سر انتشار کتاب خاطرات جدیدش واکنش نشان داد. او به طعنه به یواس ای تودی گفت: هر کسی که بولتون را استخدام کرد باید اخراج گردد.

وی اظهار داشت: من در طول دوران شغلی خودم به خیلی چیزها متهم شدم. من هرگز به اینکه دیدگاه هایم را پنهان سازم متهم نشده ام. بنا براین ترامپ می دانست که با چه کسی سرو کار دارد.

این مشاور امنیت ملی سابق دولت آمریکا همچنین در طول این مصاحبه تاکید نمود که اگرچه در انتخابات ریاست جمهوری 2016 به دونالد ترامپ رای داد اما در سال 2020 به او رای نمی دهد اما به جو بایدن نیز به خاطر مخالفت هایی که با سیاستهای امنیت ملی دموکراتها دارد رای نخواهد داد.

بولتون در طول این مصاحبه جوری با کتابش عکس یادگاری گرفت که به وضوح به ژست ترامپ به هنگام عکس دریافت با یک انجیل در مجاورت کلیسای سنت جان در واشنگتن ارجاع دهد.

بولتون اظهار داشت: هر چیزی در این دولت در خطر درگیر شدن با نیازهای شخصی دونالد ترامپ واقع شده است. این امر بارها و بارها اتفاق می افتد؛ اینکه منافع مشروع دولت با منافع شخصی دونالد ترامپ گره بخورد.

او گفت رئیس جمهور آزاد است که برای خودش مراسم های عکاسی ترتیب بدهد اما اگر این رئیس جمهور خواهان عکاسی از خودش است، خودش به تنهایی آنجا بایستد.

بولتون در پاسخ به اینکه آیا خودش در صورت تداوم حضورش در دولت، به جمع مقامهای حاضر در پیاده روی جنجالی ترامپ به سمت کلیسای سنت جان می پیوست، گفت: من باید با صداقت تمام بگویم که شاید به آن میپیوستم و بعدا از این کارم پشیمان می شدم.،ایسنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 6 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: mfiroozi.ir شناسه مطلب: 915

به "بولتون: دولت ترامپ مثل یک دستگاه بازی پینبال است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بولتون: دولت ترامپ مثل یک دستگاه بازی پینبال است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید