توزیع 6 هزار ماسک و دستکش بین شهروندان

به گزارش مجله فیروزی، مدیر شرکت روغن سازی ایرانول آبادان گفت: این شرکت در راستای مقابله با بیماری کرونا 6 هزار دستکش و ماسک بین رانندگان و شهروندان آبادان توزیع کرد.

توزیع 6 هزار ماسک و دستکش بین شهروندان

به گزارش از ،مهدی ساجدی زاده مدیر شرکت روغن سازی ایرانول آبادان گفت: با توجه به لزوم تولید روانکارهای مورد احتیاج در صنایع کشور تجهیزات مورد احتیاج کارکنان شرکت روغن سازی ایرانول برای مقابله با کرونا مانند ماسک، دستکش و یا لباس های مخصوص تهیه و در اختیار آنها قرار گرفته است.

او با بیان اینکه شرکت ایرانول در بحث پایش و ارزیابی سلامت کارکنان باید با جدیت اقدام کنند، افزود: شوراهای راهبردی و مدیران شرکت ایرانول افزون بر آماده باش کامل باید اقدامات خود را در ابعاد مختلف ارتقا دهند.

مدیر شرکت روغن سازی ایرانول آبادان گفت: برای ضدعفونی کردن اماکن و معابر آبادان و روستاهای آبادان نیز 30 هزار لیتر مواد ضدعفونی کننده تهیه و در اختیار ستاد مقابله با کرونا قرار گرفت.

ساجدی زاده از مردم خواست تعطیلات نوروز در منزل بمانند و با نه گفتن به میهمانان نوروزی، کرونا را از خانه خود برانند زیرا اگر میهمان بیاید با خود کرونا سوغات می آورند.

مدیر شرکت روغن سازی ایرانول آبادان با اعلام پرداخت بخشی از عوارض این شرکت به شهرداری این شهر گفت: این شرکت 24 میلیارد ریال برای پرداخت عوارض به شهرداری بدهکار است که در شرایط حساس کنونی و احتیاج شهرداری مبلغ پنج میلیارد ریال به این شهرداری پرداخت شد و مابقی بدهی نیز در فروردین ماه سال آینده پرداخت می شود.

از ابتدای شیوع ویروس کرونا در استان خوزستان 51 نفر جان خود را ازدست داده اند.

د

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 19 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 3 مهر 1399 گردآورنده: mfiroozi.ir شناسه مطلب: 720

به "توزیع 6 هزار ماسک و دستکش بین شهروندان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توزیع 6 هزار ماسک و دستکش بین شهروندان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید