جریمه سنگین ناقضان محدودیت های کرونایی در فرانسه

به گزارش مجله فیروزی، امانوئل مکرون اعلام نمود افرادی که مقررات منع رفت و آمد در کشور را رعایت نکنند با جریمه های سنگین اقتصادی روبرو خواهند شد.

جریمه سنگین ناقضان محدودیت های کرونایی در فرانسه

با ما همراه باشید و با تور ارزان فرانسه از کشور عشاق دیدن کنید و در شهرهای پاریس، مارسی بگردیم و برج ایفل ، موزه لوور و دیگر جذابیت های این شهر زیبا را ببینیم

به نقل از شبکه تلویزیونی فرانس 24، امانوئل مکرون، رئیس جمهور فرانسه گفت: کسانی که مقرارت منع رفت وآمد را در این کشور رعایت نکنند، 135 یورو و در صورت تکرار 1500 یورو جریمه می شوند.

بر این اساس، مکرون در گفتگویی تلویزیونی در کاخ الیزه درباره شرایط همه گیری کرونا در فرانسه ضمن اشاره به خستگی کادر درمانی این کشور و ضرورت اتخاذ محدودیت های بیشتر برای مهار همه گیری کرونا تاکید نمود: ما باید جلوی انتشار ویروس را بگیریم. نخست برای محافظت از جان دیگران و به خصوص سالمندان و افراد آسیب پذیر و دوم به خاطر اینکه باید از نظام بهداشت و کادر درمانی مان محافظت کنیم.

وی اضافه کرد: در مقابل این وضع، قرنطینه دوباره کشور اقدامی غیرمتناسب به نظر می رسد، اما اعمال مقرارت منع رفت و آمد مناسب است؛ بنابراین تصمیمی که اتخاذ نموده ایم، مقرارت منع رفت وآمد است. این مقرارت در منطقه ایل دوفرانس (با مرکزیت پاریس) و هشت کلان شهر دیگر اعمال خواهد شد. منع رفت و آمد از ساعت 21 تا ساعت 6 برقرار خواهد بود و از همین شنبه نیز شروع می گردد. این مقرارت برای چهار هفته ادامه خواهد داشت و برای تمدید آن تا اول دسامبر هم به مجلس مراجعه خواهیم کرد.

رئیس جمهور فرانسه توضیح داد برای اجرای این طرح کنترل هایی وجود خواهد داشت و از نیروی انتظامی مان که از ابتدا این کار انجام داده اند تشکر می کنم. جریمه هایی وجود خواهد داشت. این جریمه 135 یورو خواهد بود و در صورت تکرار به 1500 یورو افزایش خواهد یافت.

مکرون در ادامه اعلام نمود: کار و فعالیت در کشور تعطیل نخواهد شد، زیرا اقتصاد و جامعه ما به آن احتیاج دارد. فرزندان ما باید همچنان به مدرسه بفرایند. جای تبریک دارد که جزو نخستین کشور هایی بودیم که مدارس را بازگشایی کردیم و به معلمان به خاطر کار فوق العاده شان تبریک می گویم. باید به این فرایند ادامه دهیم. در همه بخش ها برای ارائه مراقبت های پزشکی، ارائه خدمات و چرخاندن چرخ صنعت کشور باید بتوانیم همچنان به کار و فعالیت ادامه دهیم. ، باشگاه خبرنگاران

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 10 آبان 1399 بروزرسانی: 10 آبان 1399 گردآورنده: mfiroozi.ir شناسه مطلب: 1049

به "جریمه سنگین ناقضان محدودیت های کرونایی در فرانسه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جریمه سنگین ناقضان محدودیت های کرونایی در فرانسه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید