خبرنگاران دمای 12 شهر استان کرمانشاه به کمتر از صفر درجه می رسد

به گزارش مجله فیروزی، کرمانشاه- خبرنگاران- معاون اداره کل هواشناسی کرمانشاه از کاهش دمای شبانه در اغلب نقاط استان تا دوشنبه آینده اطلاع داد و گفت: در این مدت انتظار می رود دمای حدود 12 شهر و شهرستان به کمتر از صفر درجه برسد.

خبرنگاران دمای 12 شهر استان کرمانشاه به کمتر از صفر درجه می رسد

علی محمد زوراوند روز آدینه در گفت و گو با خبرنگار خبرنگاران گفت: کرمانشاه، گهواره، گواور، هرسین، دالاهو، کوزران، کنگاور، سنقروکلیایی، روانسر، اسلام آبادغرب، جوانرود و حمیل شهرهایی هستند که در روزهای ابتدایی هفته پیش رو دمای زیر صفر را تجربه خواهند کرد.

وی ادامه داد: دمای روزانه نیز انتظار می رود در 2 روز ابتدایی هفته آینده یک درجه نسبت به امروز کاهش یافته ولی از روز دوشنبه بازهم شاهد افزایش نسبی دما خواهیم بود.

زوراوند توضیح داد: از دوشنبه نیز دمای شبانه افزایش یافته و تنها شهرهای نواحی سردسیر ممکن است دمای کمتر از صفر درجه را تجربه نمایند.

معاون اداره کل هواشناسی کرمانشاه، حداقل دمای امشب شهر کرمانشاه را صفر درجه بیان کرد و گفت: برای فردا نیز انتظار می رود دما در گرمترین ساعت به 12 و شب در سردترین حالت به منفی یک درجه برسد.

وی سردترین نقطه امشب استان را گواور با دمای منفی 2 درجه بیان کرد و گفت: از فردا شب دمای شهرهای یادشده نیز به کمتر از صفر درجه خواهد رسید.

زوراوند اعلام نمود: برای شنبه و یکشنبه شب دمای شهرهای کنگاور، گواور، سنقروکلیایی به حدود سه درجه زیر صفر خواهد رسید تا سردترین نقاط استان باشند.

این مقام مسوول در مورد شرایط جوی نیز گفت: آسمان اغلب نقاط استان فردا (شنبه) نیمه ابری با احتمال بارش خفیف باران پیش بینی می گردد که از بعدازظهر هوا غالبا صاف خواهد بود.

منبع: ایرنا
انتشار: 14 بهمن 1399 بروزرسانی: 14 بهمن 1399 گردآورنده: mfiroozi.ir شناسه مطلب: 1237

به "خبرنگاران دمای 12 شهر استان کرمانشاه به کمتر از صفر درجه می رسد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران دمای 12 شهر استان کرمانشاه به کمتر از صفر درجه می رسد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید