خصوصی سازی بیمارستان های دولتی به نتیجه نمی رسد

به گزارش مجله فیروزی، همایون یوسفی در مصاحبه با خبرنگاران با اشاره به خصوصی سازی بیمارستان های تحت پوشش دانشگاه های علوم پزشکی کشور اظهار کرد: خصوصی سازی بیمارستان های تحت پوشش دانشگاه های علوم پزشکی موضوعی قدیمی است که بحث های زیادی درباره آن صورت گرفت.

خصوصی سازی بیمارستان های دولتی به نتیجه نمی رسد

وی اضافه کرد: این که زیرساخت های خصوصی سازی در حوزه سلامت چقدر فراهم و آماده است جای بحث دارد و مجلس و دولت براساس شرایط تصمیم گیری می نمایند.

نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی توضیح داد: اما با این شرایط خصوصی سازی بیمارستان های تحت پوشش دانشگاه های علوم پزشکی به نتیجه نمی رسد.

یوسفی درباره موضع خود نسبت به خصوصی سازی بیمارستان های تحت پوشش دانشگاه های علوم پزشکی کشور شرح داد: به نظر من با این مسئله باید با احتیاط و تأمل زیاد برخورد کرد و همه شرایط و ابعاد و پیامدهای آن را سنجید چون نظام سلامت شرایط خاصی در کشور دارد و از طرفی هزینه های درمانی در کشور بالا است.

وی ادامه داد: امیدوارم تصمیمات مناسب و درستی درباره خصوصی سازی بیمارستان های دولتی گرفته گردد اما آثار آن را باید براساس تصمیم گیری آنالیز کرد.

نایب رئیس کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی درباره آثار احتمالی خصوصی سازی بیمارستان های دولتی بر طرح تحول نظام سلامت، گفت: این مسئله مسئله ای برای طرح تحول نظام سلامت به وجود نمی آورد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 23 خرداد 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: mfiroozi.ir شناسه مطلب: 28

به "خصوصی سازی بیمارستان های دولتی به نتیجه نمی رسد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خصوصی سازی بیمارستان های دولتی به نتیجه نمی رسد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید