دستور جهانگیری برای تسهیل صادرات محصولات کشاورزی

به گزارش مجله فیروزی، اسحاق جهانگیری به وزارتخانه های امور مالی و دارایی و صنعت، معدن و تجارت دستور داد تا مساعدت لازم را برای تسهیل صادرات محصولات کشاورزی به خارج از کشور انجام دهند.

دستور جهانگیری برای تسهیل صادرات محصولات کشاورزی

به گزارش گروه سیاسی مجله فیروزی به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر هیات دولت، جلسه امروز هیئت وزیران که به ریاست معاون اول رئیس جمهور برگزار گردید، وزارت جهاد کشاورزی گزارشی درخصوص رشد فراوری محصولات کشاورزی در کشور و اقدامات انجام شده، به هیئت وزیران ارائه داد.

دولت به منظور الحاق نقاط دارای توجیه از شهرستان های همجوار بندرانزلی به منطقه آزاد تجاری - صنعتی بندرانزلی، ضمن موافقت با پیشنهاد اصلاح قانون ایجاد مناطق آزاد تجاری - صنعتی آبادان، و خرمشهر، جلفا و بندرانزلی، مصوب کرد این پیشنهاد در قالب لایحه توسعه محدوده منطقه آزاد تجاری - صنعتی انزلی جهت سیر مراحل قانونی به مجلس شورای اسلامی ارسال گردد.

دولت با هدف جلوگیری از نادیده گرفته شدن حقوق سهامداران خرد و با توجه به اینکه تصمیم گیری های اساسی شرکت ها توسط سهامداران عمده صورت می گیرد و نیز به منظور بهبود رتبه ایران در شاخص حمایت از سهامداران خرد، پیش نویس لایحه حمایت از سهامداران خرد مبتنی بر اصلاح لایحه قانونی اصلاح قسمتی از مواد قانون تجارت را تصویب نمود.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 8 آذر 1398 بروزرسانی: 30 فروردین 1399 گردآورنده: mfiroozi.ir شناسه مطلب: 357

به "دستور جهانگیری برای تسهیل صادرات محصولات کشاورزی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دستور جهانگیری برای تسهیل صادرات محصولات کشاورزی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید