زارع پور: نظر وزارت ارتباطات و دستگاه های همکار در نسخه نهایی طرح حمایت لحاظ گردد، طرح به جهت تامین منافع ملی کشور بازگردد

به گزارش مجله فیروزی، وزیر ارتباطات با اشاره به آنالیز اخیر طرح حمایت از حقوق کاربران در فضای مجازی در کارگروه مشترک، گفت: همچنان پیگیر طرح هستیم و مشارکت فعالی در مرکز پژوهش های مجلس برای تدوین نسخه نهایی داریم تا در آن نسخه نظر وزارت ارتباطات و دستگاه هایی که با ما مشارکت می نمایند لحاظ گردد.

زارع پور: نظر وزارت ارتباطات و دستگاه های همکار در نسخه نهایی طرح حمایت لحاظ گردد، طرح به جهت تامین منافع ملی کشور بازگردد

به گزارش خبرنگار گروه علم و پیشرفت خبرنگاران، آنالیز طرح حمایت از حقوق کاربران در فضای مجازی پس از چکش کاری در کارگروه مشترکی، از فردا در مجلس از سر گرفته می گردد و به این ترتیب کمیسیون مشترک آنالیز طرح، سیزدهمین جلسه خود را برگزار خواهد نمود.

عیسی زارع پور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در گفت وگو با خبرنگار گروه علم و پیشرفت خبرنگاران، در پاسخ به سوالی درباره شرایط آنالیز طرح حمایت از حقوق کاربران در فضای مجازی در کارگروه مشترک و پیگیری های وزارت ارتباطات درباره این طرح، گفت: دوستان در حال پیگیری طرح حمایت از حقوق کاربران در فضای مجازی هستند. کوشش ما این است که طرح به مسیری بازگردد که بتواند منافع ملی کشور را تأمین کند و منجر به توسعه صنعت آی سی تی در کشور گردد. در عین حال که دغدغه های فرهنگی، دغدغه مندان کشور را هم رفع کند.

وی با اشاره به آنالیز اخیر طرح در کارگروه مشترک، گفت: همچنان پیگیر طرح هستیم و مشارکت فعالی در مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی در تدوین نسخه نهایی داریم تا در نسخه نهایی نظرات وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و دستگاه هایی که با ما مشارکت می نمایند لحاظ گردد.

زارع پور ادامه داد: زیرا در نسخه ای که به مجلس ارائه دادیم، فقط نظر وزارت ارتباطات لحاظ نشده بلکه نظرات همه دستگاه های داخل دولت و بیرون دولت در این پیشنهاد وجود دارد.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات توضیح داد: ان شاءالله امیدواریم که این نظرات مورد توجه همکاران در مجلس شورای اسلامی قرار گیرد.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 22 اسفند 1400 بروزرسانی: 22 اسفند 1400 گردآورنده: mfiroozi.ir شناسه مطلب: 1814

به "زارع پور: نظر وزارت ارتباطات و دستگاه های همکار در نسخه نهایی طرح حمایت لحاظ گردد، طرح به جهت تامین منافع ملی کشور بازگردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زارع پور: نظر وزارت ارتباطات و دستگاه های همکار در نسخه نهایی طرح حمایت لحاظ گردد، طرح به جهت تامین منافع ملی کشور بازگردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید