سربازها را برای بازی با استقلال آماده می کنم، داربی یک بازی تاکتیکی نیست

به گزارش مجله فیروزی، سرمربی ذوب آهن می گوید سه بازیکن جدید تیمش که از تراکتور برگشته اند را برای بازی با استقلال آماده می نماید.

سربازها را برای بازی با استقلال آماده می کنم، داربی یک بازی تاکتیکی نیست

به گزارش مجله فیروزی، علیرضا منصوریان پس از تساوی یک بر یک مقابل نفت آبادان اظهارکرد: با توجه به اینکه نگرش ما این بود که از نفت جلو بیفتیم برخلاف جریان بازی که مالک بودیم گل خوردیم، اما خیلی خوب برگشتیم و فکر می کنم نفت نسبت به چند سال گذشته بهتر بازی می نماید. در اواخر بازی می توانستیم به راحتی به گل برسیم. در یک ربع آخر هم با توجه به این دچار مشکل تاکتیکی شده بودیم بازی را به نفت دادیم.

وی ادامه داد: می دانستیم که نفت سخت گل می خورد و خط دفاع و حلمه بالانس کامل دارد.

سرمربی ذوب آهن درباره علت گرم کردن بازیکن نیجریه ای تیمش مقابل صنعت نفت از ابتدای بازی گفت: قرار نبود به او بازی دهیم. فقط او را همراه مان داشتیم تا مصدومیتش بهتر گردد. باید از او مراقبت کنیم چرا که در بازی با پارس جنوبی از ناحیه همسترینگ مصدوم شد. سعی کردیم از سه بازیکن سربازی که از تراکتور برگشتند بهره ببریم. آن ها باید به سرعت آماده شوند چون می توانند به تیم مان یاری نمایند. در 9 ماه گذشته نمی دانستیم که آن ها بازیکن ما هستند یا خیر. این بازیکنان را برای بازی با استقلال آماده می کنیم.

منصوریان تاکید نمود: این شهر مملو از بازیکن است. اگر سه اردوی 10 روزه در اینجا داشته باشیم، می توانیم چند تیم را آماده کنیم. خوزستان روی گنج خوابیده است.

وی در واکنش به اینکه تیمش هر هفته با تیمی بازی می نماید که در هفته قبل تر با پرسپولیس بازی نموده است، اعلام کرد: ما از پرسپولیس بازی می گیریم. تیم شما هفته گذشته به پرسپولیس باخت اما باختی نبود که با قاطعیت باشد بلکه روی یک اتفاق مغلوب شد. این مانند چاقوی دو لب است. ما باید صنعت نفت را مهار می کردیم که شرایط خوبی مقابل پرسپولیس داشت اما اگر تیمی مقابل تیم بزرگ ضعیف باشد و بد ببازد، مقابل ما ضعیف عمل کند.

او درباره داربی 90 تهران نیز اظهار کرد: دو بار سرمربی و 16 بار هم به عنوان بازیکن در این بازی بوده ام بودم. داربی یک بازی تاکتیکی نیست، هر تیمی روحی و روانی بهتر باشد، برنده می گردد. ان شاء الله بازی خوبی را ببینیم. امیدوارم هر دو تیم حمله نمایند و مراعات همدیگر را ننمایند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 3 آبان 1398 بروزرسانی: 30 فروردین 1399 گردآورنده: mfiroozi.ir شناسه مطلب: 270

به "سربازها را برای بازی با استقلال آماده می کنم، داربی یک بازی تاکتیکی نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سربازها را برای بازی با استقلال آماده می کنم، داربی یک بازی تاکتیکی نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید