شماره های پاسخگویی به سوالات در مورد دهک بندی یارانه ها

به گزارش مجله فیروزی، مرکز روابط عمومی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در اطلاعیه ای از راه اندازی شماره های پاسخگویی برای برطرف دغدغه های مردم در مورد موضوع مردمی سازی و توزیع عادلانه یارانه ها به توضیح زیر اطلاع داد.

شماره های پاسخگویی به سوالات در مورد دهک بندی یارانه ها

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران به نقل از مرکز روابط عمومی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در اطلاعیه ای از راه اندازی شماره های پاسخگویی برای برطرف دغدغه های مردم در مورد موضوع مردمی سازی و توزیع عادلانه یارانه ها به توضیح زیر اطلاع داد:

1- افرادی که به هر نحوی از سال 93 به بعد برای یارانه ها ثبت نام نکرده و یا از قلم افتاده بودند، ضروری است در سامانه ای که قرار است سازمان هدفمندی یارانه ها در دسترس قرار دهد ثبت نام نمایند؛ جزئیات بیشتر در این زمینه در اختیار سازمان هدفمندی واقع شده است.

2- افرادی که به هر نحوه به دهک بندی خود اعتراض دارند می توانند به وسیله سامانه جامع رفاه ایرانیان در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به ادرس https://hemayat.mcls.gov.ir اعتراض خود را ثبت نمایند و اگر اطلاعات اعلامی تایید گردد یارانه آن ها جبران خواهد شد.

3- شماره تلفن 0216369 و شماره گویای 09200006369 مربوط به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای پاسخگویی به سؤالات در این زمینه در اختیار مردم گذاشته می گردد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 6 تیر 1401 بروزرسانی: 6 تیر 1401 گردآورنده: mfiroozi.ir شناسه مطلب: 1903

به "شماره های پاسخگویی به سوالات در مورد دهک بندی یارانه ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شماره های پاسخگویی به سوالات در مورد دهک بندی یارانه ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید