فال روزانه آدینه 20 مرداد 1396

به گزارش مجله فیروزی، فال روزانه آدینه 20 مرداد 1396، فال امروز، فال روز تولد، فال متولدین مهر، فال متولدین آبان، فال متولدین آذر، فال متولدین دی، فال متولدین بهمن

فال روزانه آدینه 20 مرداد 1396

موقعیت خورشید و ماه

    • خورشید در موقعیت اسد (Leo)
    • ورود ماه به موقعیت برج حمل (Aries)

فال روزانه آدینه 20 مرداد 1396

فروردین

امروز به صورت اتفاقی ایده های نابی برای توسعه شرایط اقتصادیتان به سرتان می زند.حس ششم شما در حال حاضر خیلی خوب کار می نماید و این ایده ها هرچند در نگاه اول دیوانه وار به نظر می رسند، اگر قبل از هر تصمیمی به خوبی در خصوص آنها فکر کنید شاید با یک برنامه ریزی خوب بتوانند اثراتی شگفت انگیز روی زندگی و آینده شما بگذارند. احساس می کنید قرار است امروز عاشق شوید، این حس خود را آزاد بگذارید، شاید همین اطراف کسی باشد که روزی شریک راه شما خواهد بود. با تمرکز بر روی ایرادها و خطاهای عشقتان از کاه کوه نسازید.

اردیبهشت

امروز دوست دارید در کارهای گروهی یا دورهمی های محبت آمیز شرکت کنید. حضور در این گروه ها شما را با افراد تازه و جالبی آشنا کند که در زمینه های مختلفی فعالیت دارند و چیزهای زیادی می توانید از آنها یاد بگیرید. حتی اگر مجرد هستید و نیمه گمشده خود را هنوز پیدا ننموده اید شاید با شخص مجذوب کنندهی آشنا شوید که به زودی به عشق زندگیتان تبدیل خواهد شد. خلاصه این که امروز برای شما روزی همراه با فعالیت های اجتماعی فراوان خواهد بود که اگر به خوبی از آنها استفاده گردد می توانند درهای تازه ای را به روی آینده ای فوق العاده برای شما باز کند .

خرداد

امروز خبرهای جالب و پر هیجانی ممکن است به شما برسد. افراد و تجهیزات تازهی برای همراهی با شما در راه انجام پروژه بزرگی که در سر دارید به صحنه می آیند و موقعیتی دارد برایتان فراهم می گردد که حتی در خوابتان هم نمی دیده اید. این می تواند نقطه آغاز بی نظیری برای شما باشد که با مهارت ها و استعدادهایتان هم همخوانی فوق العاده ای دارد. از این فرصت حداکثر استفاده را ببرید تا اثرات آن را به زودی در زندگی خود ببینید.

تیر

اطلاعات و آماری که از آدم های دور و برتان به دست شما می رسد به همراه حس درونیتان ممکن است دست به دست هم داده و شما را وادار به شرکت در بعضی کارهای بلندپروازانه نمایند که می توانند در ارتباط با کارتان، دوستانتان و یا خودتان باشند. این می تواند موقعیتی جالب و هر چند چالش برانگیز ولی رضایت بخش باشد که به پیشرفت شما یاری نموده و باعث می گردد بهتر بتوانید خودتان و احساساتتان را بیان کنید. قدر این فرصت را بدانید، در غیر این صورت آن را برای همواره از دست خواهید داد. امروز ممکن است خودتان را با عشقتان درگیر دعواهایی نا خواسته بیابید.

مرداد

امروز با افراد بی نظیری آشنا می شوید که چیزهای بسیاری برای یاد دادن به شما دارند؛ چیزهایی که می توانند زندگیتان را تحت تأثیر قرار داده و برای همواره تغییر دهند. شاید بخواهید سبک زندگیتان را عوض کنید و یا به فعالیت های تازهی بپردازید که پیش از این امتحان ننموده اید یا حتی تصممیم بگیرید که بیشتر به مسائل معنوی بپردازید. امشب می تواند برای رابطه شما بسیار مثبت و یا منفی باشد و این بستگی به این مسئله دارد که آیا نقطه تاریکی در رابطه های پیشین شما وجود دارد یا خیر. از فرصت بهره ببرید و با کسی که دوست دارید حرف بزنید و پرونده گذشته را برای همواره ببندید.

شهریور

هر چند که امروز روزی تعطیل است ولی فعالیت شما بسیار خواهد بود بنابراین خودتان را با سرعت امروز همگام کنید. انرژی بسیار زیادی در دسترس شما قرار گرفته است، تا جایی که می توانید از آن بهره ببرید. شرکت در فعالیت های گروهی و اجتماعی شما را با افراد تازهی آشنا خواهد نمود که به نظرتان خیلی مجذوب کننده و هیجان انگیز هستند و رابطه شما با آنها به دوستی خواهد انجامید. بعدازظهر امروز سعی کنید با عشقتان خلوت کنید و یا هم وقت بگذرانید، خواه در یک رستوران دنج باشد، خواه جلوی تلویزیون خانه خودتان !

مهر

دلتان می خواهد مسیری نو در زندگیتان ایجاد گردد و قدم در آن گذارید.این می تواند برای شما فرصتی باشد تا جهت زندگیتان را برای همواره تغییر دهید. علاوه بر این ممکن است راه های تازهی برای کسب عایدی و یا زیادتر کردن عایدیتان پیدا کنید که به شما یاری می نمایند راحت تر خواسته هایتان را دنبال کنید. به شما توصیه می کنیم که امروز کمی خودخواه باشید. در خصوص آنچه می خواهید رو راست باشید و تعارف نکنید. این که در خصوص خواسته هایتان رودربایستی نداشته باشید به نفع همه خواهد بود .

آبان

شرایط غیر منتظره ای امروز به وجود می آید که حسابی غافلگیرتان خواهد نمود. شما اطلاعاتی به دست می آورید که بسیار مفید هستند و ایده های تازه ای در فکر شما ایجاد می نمایند که می تواند باعث گردد به تغییر کار، خانه و یا چیزهای دیگری که برایتان اهمیت دارند فکر کنید. قرار نیست امروز دیگران شما را در پی خود بکشند، آنها وقتی برای این کار ندارند، پس بی فایده منتظر نایستید و خودتان دست به کار شوید. اگر احساس می کنید به سرگرمی احتیاج دارید خودتان زمینه آن را فراهم کنید .

آذر

امروز ممکن است در یک گردهمایی اجتماعی، یک کارگاه آموزشی یک روزه و یا حتی در جمع دوستانتان در خصوص مسائل معنوی به بحث و تبادل نظر بپردازید. این صحبت ها احساسات درونی شما را زنده نموده و ایده های تازه ای را در رابطه با این مسائل در فکر شما به وجود خواهد آورد که تا مدتی فکر شما را به خود مشغول خواهد نمود. اگر امروز به کسی حسادت کنید آنها خیلی زود متوجه این مسئله خواهند شد، خودتان را اصلا گول نزنید. توصیه می گردد مجردها یک برنامه سرگرمیی جالب همراه با دوستانشان ترتیب دهند، زیرا ممکن است فرصت های خوبی در انتظارتان باشند .

دی

اطلاعات تازه و فوق العاده ای را امروز بدست آورده اید. کتاب ها و مجلات، تلویزیون و اینترنت و حتی مکالماتی که با دوستان و اطرافیانتان دارید، همه و همه درس های تازهی برای شما دارند که دانش شما را افزایش می دهد. حس ششم شما هم خیلی خوب کار می نماید و وقتی با این اطلاعات تازه ترکیب گردد می تواند نتایج جالبی به همراه داشته باشد. همراه با عشقتان و دوستان مشترکی که دارید بیرون بروید و سعی کنید حسابی خوش بگذرانید. فقط حواستان باشد با کسانی همراه شوید که از وقت گذراندن با آنها لذت می برید .

بهمن

امروز به اعتقادات و نظرات خود پایبند بمانید، ولی اگر دیگران با آنها مخالفت کردند و با شما همراه نبودند ناراحت نشوید. به احتمال زیاد دلتان می خواهد که با آنها رو در رو شده و بحث کنید، ولی بهتر است که جلوی زبانتان را بگیرید با آنالیز شرایط اقتصادیتان به صورت کلی می توانید احساس اعتماد به نفس بیشتری داشته باشید و خیالتان از آینده شرایط مالیتان تا حدود زیادی راحت باشد. علاوه بر این به دلیل تغییرات ناگهانی در محل کارتان باید منتظر خبرهای خوبی در این رابطه باشید که می تواند شامل ترفیع در محل کارتان و یا افزایش عایدیتان گردد .

اسفند

طالع امروز شما همچون افراد متولد دی در بدست آوردن اطلاعات جالب به وسیله مجلات و اینترنت است. این اخبار و اطلاعات ممکن است باعث شوند فکر آغاز مطالعه یا تحصیل در زمینه خاصی به فکر شما خطور کند. به کودک درونتان اجازه دهید بیرون آمده و بازی کند. به دوران کودکیتان برگردید و به ذات اصلیتان اجازه دهید خود را بروز دهد. یادتان باشد که بعضی از مهمترین درس هایی که در زندگی یاد گرفته ایم مربوط به دوران طفولیت ما هستند. به حال و هوای آن روزها بازگشته و سادگی زندگی را مثل آن روزها تجربه کنید. تنها چیزی که زندگی را برای ما پیچیده می نماید خود ما هستیم. بعداز ظهر امروز منتظر یک تماس یا پیغام غیر چشم انداز از کسی باشید که مدتی است از او بیخبر بوده اید.

تهیه شده: مجله اینترنتی خبرنگاران

منبع: setare.com
انتشار: 30 مرداد 1400 بروزرسانی: 30 مرداد 1400 گردآورنده: mfiroozi.ir شناسه مطلب: 1587

به "فال روزانه آدینه 20 مرداد 1396" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فال روزانه آدینه 20 مرداد 1396"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید