مقاله: اکثر تهرانی ها گرمدره را برای مهاجرت انتخاب می نمایند

به گزارش مجله فیروزی، رئیس اتحادیه مسکن البرز در ادامه به اختلاف قیمت مسکن در کرج هم اشاره و خاطرنشان کرد: پایین ترین مبلغ معامله شده برای یک واحد آپارتمانی در کرج 50 میلیون تومان و مربوط به مناطقی مانند حیدرآباد، حسن آباد و ترک آباد بوده و در مقابل گران قیمت ترین معامله ها مربوط به آپارتمان های جهانشهر بوده که به مبلغ تقریبی یک میلیارد و 500 میلیون تومان بوده است.

مقاله: اکثر تهرانی ها گرمدره را برای مهاجرت انتخاب می نمایند

وی از کاهش قدرت خرید و عدم توانایی اجاره مسکن در مناطق متوسط به بالای کرج توسط بخشی از شهروندان هم گفت و توضیح داد: در این مدت برخی از مستأجران به عنوان مثال از مناطقی چون شاهین ویلا و باغستان به محله های پایین تر کوچ نموده اند؛ بخشی هم در گرمدره ساکن شده اند.

محمد قمی در گفت و گو با خبرنگار خبرنگاران در خصوص آخرین وضعیت مسکن در کرج گفت: بازار مسکن در روزهای جاری تقریباً راکد است اما انتظار داریم قیمت های به شدت بالا که منجر به این رکود شده تا 20 درصد کاهش داشته باشد اما نمی توانیم برای آن بازه زمانی معین کنیم.

وی در ادامه از افزایش 20 درصدی مهاجرت به استان البرز نسبت به سال قبل اطلاع داد و گفت: اکثر تهرانی ها برای مهاجرت گرمدره را به عنوان مقصد انتخاب می نمایند اما وضعیت برای شهروندان شهرهای دیگر که به کرج می آیند متفاوت است.

قمی اضافه کرد: اکثر مهاجرانی که عمدتاً از شهرهای جنوبی ایران به سمت کرج مهاجرت می نمایند مناطقی چون شاهین ویلا، عظیمیه، گوهردشت و باغستان را برای اجاره و خرید انتخاب نموده و در این مناطق ساکن می شوند.

منبع مقاله: اکثر تهرانی ها گرمدره را برای مهاجرت انتخاب می نمایند

انتشار: 18 دی 1400 بروزرسانی: 18 دی 1400 گردآورنده: mfiroozi.ir شناسه مطلب: 1745

به "مقاله: اکثر تهرانی ها گرمدره را برای مهاجرت انتخاب می نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: اکثر تهرانی ها گرمدره را برای مهاجرت انتخاب می نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید