بازار گرم آپارتمان های میانسال و کهنه ساز

به گزارش مجله فیروزی، گزارش ها حاکی از گرم شدن بازار آپارتمان میانسال و کهنه ساز است . دست اندرکاران بازار مسکن علت این رویداد را تشکیل حباب قیمتی در بازار آپارتمان های نوساز طی چند هفته گذشته ارزیابی می نمایند.

بازار گرم آپارتمان های میانسال و کهنه ساز

جهت دریافت خدمات رنگ پتینه کاری با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

در این میان آپارتمان های میانسال و کهنه ساز که از لحاظ نداشتن آسانسور و پارکینگ، مشکل نقشه و نور ساختمان و مواردی از این دست مشکل دارند ، به سبب اینکه مالکانشان قیمت هایی مناسب را برای فروش این واحد پیشنهاد نموده اند ، رونق گرفته اند.

به گزارش مجله خبری دلتا به نقل ازروزنامه دنیای اقتصاد ، آپارتمان های میانسال و کهنه ساز موجود در بازار مسکن به دو گروه تقسیم می شوند. گروه اول آپارتمان هایی با عمر11 تا 15 سال هستند که شرط سنی استفاده از تسهیلات صندوق پس انداز مسکن یکم را دارند.

گروه دوم نیز آپارتمان های با عمر 16 تا 20 سال هستند که می توانند از تسهیلات بدون سپرده و از محل اوراق مسکن تا سقف 140 میلیون تومان بهره مند شوند.

این آپارتمان ها به سبب قیمت گذاری مناسب تر در مقایسه با آپارتمان های نوساز تا 10سال ساخت ، کانون مراجعه متقاضیانی است که شرایط افزایش بودجه خود را متناسب با فرایند رشد قیمت آپارتمان هایی با عمر کم ندارند.

دراین میان آپارتمان هایی که مشکل دارند ، بهترین گزینه برای خانه دار شدن کسانی است که اجاره نشین بوده و در خانه های بزرگ متراژ به صورت قرارداد رهن کامل ساکنند.

این گروه اکنون می توانند با دریافت تسهیلات ویژه که بانک مسکن برای زوج ها در نظر گرفته ، از محل خرید اوراق و پیوست آن به جعاله و تسهیلات 20 میلیونی بدون سپرده و بی احتیاج به اوراق ، راحت و بدون فشار اقتصادی خانه دار شوند.

خریداران املاک میانسال و کهنه ساز می توانند در وب سایت www.delta.ir ملک دلخواه خود را جست و جو و انتخاب کنند.

منبع: پیام دلتا
انتشار: 9 اسفند 1398 بروزرسانی: 30 فروردین 1399 گردآورنده: mfiroozi.ir شناسه مطلب: 583

به "بازار گرم آپارتمان های میانسال و کهنه ساز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازار گرم آپارتمان های میانسال و کهنه ساز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید