مقالات گردشگری

شرور&zwnjترین شخصیت&zwnjهای سینما؛ از اوریک پنجه طلا تا شیطانی با لبخند ترسناک

فهرستی از شرور ترین شخصیت های سینمای دنیا را در این گزارش بخوانید.

18 دی 1399

سفر دو مقام ارشد وزارت خارجه آمریکا به خاورمیانه و شمال آفریقا

به گزارش خبرنگاران، وزارت خارجه ایالات متحده روز یکشنبه در یک بیانیه گفت که دیوید شنکر معاون وزیر خارجه در امور خاورمیانه، به کشورهای اردن، الجزایر، و مغرب سفر خواهد نمود.

16 دی 1399

اشک اندوه بناهای تاریخی یزد از بی توجهی بسیار

ایسنا/ براساس آخرین خبرهای بدست رسیده، اشک اندوه بناهای تاریخی یزد از بی توجهی بسیار مشاهده می شود.

14 دی 1399

با نظر یحیی گل محمدی؛ پرسپولیسی ها در قرنطینه کامل

خبرگزاری خبرنگاران- پرسپولیسی ها با نظر یحیی گل محمدی اردوهای متعددی را برای قرنطینه بودن برگزار خواهند کرد.

11 دی 1399

تجربه پیروز خروج از انفعال در برابر ماهواره ، طنز، ظرافت و غیرمستقیم گویی

روز های خوب طنز آیتمی تلویزیون ایران به خاتمه رسیده اند، وگرنه هیچ قالبی برای به چالش کشیدن رسانه های فارسی زبان ماهواره مناسب تر از آیتم های طنز نبود.

4 دی 1399

خاوازی درباره ساماندهی بازار نهاده های کشاورزی تذکر گرفت

نماینده مردم سردشت به وزیر میراث فرهنگی و گردشگری ضرورت تسریع در احداث موزه صلح سردشت به عنوان اولین شهر قربانی سلاح های شیمیایی در دنیا و به وزیر جهاد کشاورزی ضرورت تسریع در ساماندهی بازار نهاده های کشاورزی و دامی برای جلوگیری از افزایش قیمت محصولات...

3 دی 1399

فعالان گردشگری درخواست وام کرونا خود را ثبت نمایند

معاون گردشگری کشور از شروع ثبت درخواست دریافت تسهیلات کرونا برای فعالان و تاسیسات گردشگری از امروز - پنجشنبه 29 آبان ماه - اطلاع داد.

1 دی 1399

روسای دانشگاه های پزشکی خواستار تعطیلی دو هفته ای سراسری شدند

روسای دانشکده ها و دانشگاه های علوم پزشکی کشور در نامه ای به وزیر بهداشت خواستار جدی تر شدن رویکرد های مدیریت فرابخشی به بحران کرونا و پیگیری تعطیلی حداقل دو هفته ای در سراسر کشور شدند.

21 آذر 1399

69درصد مسلمانان آمریکا به بایدن رای داده اند

نتایج یافته های نظرسنجی سازمان دفاع و آزادی های مدنی مسلمانان در آمریکا حاکی است که حدود 69 درصد از جمعیت مسلمان این کشور به جو بایدن نامزد دموکرات در انتخابات 2020 رای داده اند.

19 آذر 1399

هتل رامادا پلازا ؛ هتلی 5 ستاره و لوکس در شهر ترابزون

هتل رامادا پلازا ترابزون هتلی 5 ستاره و لوکس در شهر ترابزون، واقع در کشور ترکیه است. از مرکز شهر ترابزون تا این هتل 7 کیلومتر فاصله است، بنابراین دسترسی به آن بسیار آسان است.

15 آذر 1399

خبرنگاران استاندار اردبیل: شرایط در مناطق مرزی استان عادی است

اردبیل - خبرنگاران - استاندار اردبیل گفت: شرایط در حاشیه رود ارس و نوار مرزی استان اردبیل با جمهوری آذربایجان با فروکش شدن نسبی درگیری بین آذری ها و ارامنه در این نقطه از مرز عادی است.

5 آذر 1399

شرایط بد مدیریت پرسپولیس بخاطر بی لیاقت هاست، همدستی با سعودی ها عین خیانت به مملکت است

مربی اسبق تیم فوتبال پرسپولیس گفت: من 41 سال پیش در انتها مسابقات پکن که تیم ملی قهرمان شده بود گفتم. گفتم بی لیاقت ها نباید جایی در مدیریت ورزش داشته باشند. خیلی ها آن روز ناراحت شدند ولی واقعیت بود.

23 آبان 1399

تالابی در گیلان که دست ساز بشر است

در گوشه ایی از گیلان بهشتی وجود دارد که با نیلوفر های آبی آذین شده است

21 آبان 1399

بوستان آب و آتش دارای گذر گردشگری شد

گذر گردشگری آب و آتش در هفته تهران و با حضور اعضای شورای شهر، رییس جامعه تورگردانان ایران، رییس جامعه هتلداران کشور، مدیرعامل شرکت نوسازی عباس آباد و فعالان حوزه گردشگری؛12 مهرماه افتتاح شد.

19 آبان 1399

با شایستگی به نیمه نهایی آسیا رسیدیم، کوهی از مسائل را رد کردیم

به گزارش خبرنگاران، یحیی گل محمدی در نشست خبری پیش از بازی دو تیم پرسپولیس ایران و النصر عربستان حاضر شد و ضمن تشریح شرایط نماینده ایران، به سئوال خبرنگاران پاسخ داد.

15 آبان 1399

بهترین رشته ها برای مهاجرت به کانادا

حضور تعداد زیاد دانشجویان بین المللی، کانادا را به مکانی چند فرهنگی، امن و همراه با ثبات مالی تبدیل نموده است. در ادامه به بهترین رشته ها برای مهاجرت به کانادا اشاره می کنیم.

14 آبان 1399

آنالیز درگیری قره باغ در کمیسیون امنیت ملی

خبرنگاران : سخنگوی کمیسیون امنیت ملی گفت: کمیسیون امنیت ملی درگیری ارمنستان و جمهوری آذربایجان را با دستگاه دیپلماسی و امنیتی بیشتر آنالیز می نمایند.

6 آبان 1399

شرایط و چگونگی دریافت تیک آبی در اینستاگرام

انگیزه - یک صفحه اینستاگرام پر بازدید دارید و می خواهید به اکانت خود رسمیت ببخشید و راهی برای تشخیص آن از صفحات فیک ایجاد کنید؟ دریافت تیک آبی در اینستاگرام راه چاره شماست. اما برای این کار باید مراحل خاصی را طی کنید و پروفایل شما باید شاخصه هایی داشته...

29 مهر 1399

تخت جمشید؛ شکوه هخامنشیان

تخت جمشید یکی از عجایب جهان باستانتخت جمشید یکی از عجایب معماری ایران و جهان باستان است. خرابه های تخت جمشید بیش از هر چیز دیگری عظمت ایران باستان را به تصویر می کشند و تمام ایرانیان به شکوه و عظمت چنین اثر باشکوهی به خود می بالند. امکان ندارد کسی به شیراز...

23 مهر 1399

کرونا در اروپا، از وخامت اوضاع حمل و نقل هوایی تا افزایش مناطق خطر کرونایی

جدیدترین اخبار کرونایی از اروپا حاکی از آن است که حمل و نقل هوایی اروپایی و مشاغل مرتبط با آن در دوران کرونا به شدت آسیب دیده و مرتبا مناطق بیشتری از این اتحادیه در لیست قرمز کرونایی قرار می گیرند.

18 مهر 1399
تعداد: (270)