بیک لیک لی: بازیکن خارجی سپهرداد تهران محک جدی برای تیم گرگان بود

به گزارش مجله فیروزی، سرمربی تیم بسکتبال بانوان گرگان گفت: بازیکن خارجی تیم سپهرداد تهران محک جدی برای تیم ما بود که توسط شیدا شجاعی مهار شد و مربی شان مجبور شد وی را بیرون بکشد.

بیک لیک لی: بازیکن خارجی سپهرداد تهران محک جدی برای تیم گرگان بود

نیکا بیک لیک لی پس از پیروزی تیمش برابر آسمان سترگ سپهرداد تهران در هفته انتهای مرحله مقدماتی لیگ برتر بسکتبال به خبرنگار ورزشی مجله فیروزی گفت: تیم ما در دور رفت دیرتر شکل گرفت. گرگان همواره یک تیم صددرصد بومی است و با سه چهار ملی پوشی که اضافه کردیم هماهنگ شدن بازیکنان زمان لازم داشت. شکست دور رفت برابر نامی نو اصفهان قابل توجیه نیست، اما شش روز تمرین کردیم، تاکتیک های جدیدی را طراحی نموده ایم و تیم هماهنگ تر شده است.

وی درباره بازیکن خارجی تیمش گفت: وقتی بازی ورزشکار سیاه پوست سپهرداد تهران را دیدم خیلی راضی شدم و گفتم می تواند محک جدی برای تیم ما باشد، چون نتیجه بازی تاثیری در ماندن مان در صدر جدول نداشت، اما محک سختی بود. شیدا شجاعی اصول دفاعی را کاملا رعایت کرد و بازیکن خارجی را مهار کرد به طوری که بازیکن خارجی سپهرداد تهران در نیمه نخست 5 امتیاز گرفت و مربی شان مجبور شد این بازیکن را بیرون بکشد.

سرمربی تیم بسکتبال آسمان سترگ سپهرداد تهران درخصوص دریافت بازیکن خارجی در مرحله پلی آف لیگ برتر گفت: باتوجه به محدودیت زمانی که فدراسیون تعیین نموده است فرصت دریافت بازیکن خارجی نداریم و فکر می کنم اگر قرار است پولی مصرف کنم به شکل پاداش برای بازیکنانی باشد که در این تیم زحمت می کشند.

وی در انتها یادآور شد: 30 درصد قرارداد ملی پوشان داده شده و تا قبل از مرحله پلی آف مبلغش را به 70 درصد می رسانیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 15 اسفند 1398 بروزرسانی: 30 فروردین 1399 گردآورنده: mfiroozi.ir شناسه مطلب: 596

به "بیک لیک لی: بازیکن خارجی سپهرداد تهران محک جدی برای تیم گرگان بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیک لیک لی: بازیکن خارجی سپهرداد تهران محک جدی برای تیم گرگان بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید