بی احترامی به خبرنگاران در اردوی تیم ملی کاراته

به گزارش مجله فیروزی، حضور خبرنگاران در محل برگزاری اردوی تیم ملی کاراته در زمان بازدید معاون وزیر ورزش و جوانان از این اردو با حاشیه همراه بود.

بی احترامی به خبرنگاران در اردوی تیم ملی کاراته

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، در حالی که روابط عمومی فدراسیون کاراته صبح امروز (سه شنبه) با اعلام خبر حضور مهدی علی نژاد در محل برگزاری اردوی تیم ملی از خبرنگاران و رسانه ها برای پوشش تمرین در روزهای کرونایی دعوت کرده بود، اما پس از گذشت دقایقی از این تمرین، خبرنگاران را از محل تمرینات بیرون کردند.

خبرنگار خبرنگاران صبح امروز پس از اعلام خبر بازدید علی نژاد از اردوی ملی پوشان کاراته، با روابط عمومی فدراسیون تماس گرفت و با اعلام اینکه حضور اصحاب رسانه در اردوی قرنطینه تیم ملی ممکن است باعث بروز مشکل در شرایط اردونشینان شود، نکاتی را گوشزد کرد، اما با این وجود خبرنگاران در محل تشکیل اردو حاضر شدند و پس از دقایقی از آنها خواسته شد به دلیل قصد علی نژاد برای صحبت خصوصی با ملی پوشان و اعضای کادر فنی، اردو را ترک کنند.

این در حالی بود که به نظر می رسید معاون وزیر ورزش نیز در جریان حضور خبرنگاران قرار نداشت و حضور اصحاب رسانه در محل برگزاری اردوی تیم ملی کاراته بدون هماهنگی با او بوده است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 15 بهمن 1399 بروزرسانی: 15 بهمن 1399 گردآورنده: mfiroozi.ir شناسه مطلب: 1241

به "بی احترامی به خبرنگاران در اردوی تیم ملی کاراته" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بی احترامی به خبرنگاران در اردوی تیم ملی کاراته"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید