قتل پدر به دست دختر فراری

به گزارش مجله فیروزی، دانیل هالس ویت از آن آدم هایی بود که بیشتر اتفاقات زندگی اش را در فضای مجازی با دوستانش به اشتراک می گذاشت. بیشتر پست های این پدر 45ساله اهل لاس وگاس آمریکا در شبکه های اجتماعی فیس بوک و توییتر در خصوص سیرا، دختر 16ساله اش بود.

قتل پدر به دست دختر فراری

به گزارش گروه حوادث خبرنگاران از روزنامه جام جم، آخرین پست او هم ویدئویی از روزهای کودکی سیرا بود که داشت کیک تولدش را فوت می کرد. اما بعد از چند روز از انتشار این پست، همه چیز یکباره تغییر کرد و اتفاقی افتاد که کمتر فردی آن را باور می کرد.

جسد سوخته دانیل در خانه اش پیدا شد و بنا به گفته مقامات پلیس، اثرات جراحت شدید روی بدن این مرد 45ساله مشهود بود.

چند ساعت پس از پیدا شدن جسد او، سیرا 16ساله همراه یکی از همکلاسی هایش به نام آرون گوئررو به اتهام قتل دستگیر شدند.

اطلاعات به دست آمده از افراد نزدیک به این خانواده حکایت از این دارد سیرا و آرون از حدود چند ماه پیش در مدرسه با هم آشنا شده بودند. اما بعد از چند ماه این دو نوجوان تصمیم می گیرند با هم فرار نمایند و به لس آنجلس بروند. از همان زمان دانیل مانع دیدار این دو نفر شد.

بر اساس گزارش رسانه های محلی، دانیل و همسرش چند سال پیش از هم جدا شده بودند و نزدیک به یک سال بود سرپرستی سیرا به دانیل واگذار شده بود.

پست های دانیل در فضای مجازی نشان می داد او رابطه بسیار خوبی با دخترش داشت. برای مثال روی یخچال خانه دستخطی از دانیل چسبیده بود با این نوشته: در نهایت روزی، یک زن به قدرت و ارزش واقعی اش پی می برد. با وجود این پگی نیومن، دوست خانوادگی دانیل می گوید رابطه این پدر و دختر به همین خوبی پست های فضای مجازی نبود.

نیومن، همان فردی بود که جنازه دانیل را پیدا کرد. ماجرا از این قرار است که مادر دانیل بعد از بی اطلاعی از پسرش به سیرا زنگ می زند و وقتی در خصوص پدرش می پرسد، او می گوید دانیل در حال حمام کردن است. روز بعد وقتی مادربزرگ بار دیگر با سیرا تماس می گیرد، او درست جواب نمی دهد و سریع تلفن را قطع می نماید. همان موقع بود که مادر دانیل از خانم نیومن می خواهد به خانه پسرش برود. پگی همراه یکی از دوستانش به آنجا می رود و خودش می گوید با ترس شدید وارد خانه شدند. در حالی که در پی دانیل می گشتند، با نزدیک شدن به پارکینگ خانه اثراتی از خون دیدند. در نهایت آنها در پارکینگ با جسد سوخته شده دانیل روبه رو شدند.

پلیس پس از آگاه شدن از این جنایت، تحقیقات خود را آغاز کرد و اول از همه جست وجو برای یافتن سیرا آغاز شد.

دوربین های پلیس نشان داد ماشین دانیل چند ساعت قبل در حال ترک شهر بوده است. بعد از 24ساعت سیرا همراه ارون در یک مسافرخانه بین راهی دستگیر شدند و به قتل دانیل اعتراف کردند.

بنا به گفته مقامات پلیس، این دو نوجوان از چند هفته پیش چنین نقشه ای را در سر داشتند و حتی برای عملی کردن ایده خود یک اره و چند زنجیر آهنی خریده بودند. پلیس می گوید جراحات روی بدن دانیل بر اثر همان زنجیری بود که این دو نوجوان خریده بودند. آنها تا زمان تکمیل تحقیقات و تعیین شدن زمان دادگاه، در بازداشت هستند.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 23 تیر 1400 بروزرسانی: 23 تیر 1400 گردآورنده: mfiroozi.ir شناسه مطلب: 1529

به "قتل پدر به دست دختر فراری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قتل پدر به دست دختر فراری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید