نوزادی با موهای سیاه و سفید، عکس

به گزارش مجله فیروزی، انتشار عکس هایی از یک نوزاد با موهای سیاه وسفید در کارولینای جنوبی به سوژه کاربران تبدیل شده است.

نوزادی با موهای سیاه و سفید، عکس

سیمرغ: اگر چه متولد شدن با چنین مدل مویی در میان نوزدان چندان رایج نیست اما حالا MilliAnna نسل چهارم از خانواده خودش است که با این ویژگی متولد می گردد و همچنین او نیز مانند مادرش و نسل های قبلی اش در هنگام تولد چندین خال هم بر روی ران پایش دارد.

این نوزاد دارای بیماری Poliosis بوده که بصورت ارثی و ژنتیکی از نسلی به نسل دیگر منتقل می گردد . مادر MilliAnna دارای 23 سال سن است و او هم مانند نوزادش دارای این بیماری بوده است.

جالب است بدانید Poliosis یا زالی نوعی بیماری ژنتیکی از نوع اتوزومی مغلوب است که به دلیل نقص مادرزادی یک آنزیم، تیروزین به ملانین تبدیل نمی گردد. عدم توان فراوری رنگدانه ملانین موجب می گردد که رنگ پوست بیمار سفید باشد.

تا کنون هفت نوع آلبینیسم شناسایی شده است که در شایع ترین نوع آن (OCA2) بیمار پوستی روشن (به همراه اندکی ملانین)، رنگ مویی بین طلایی تا قرمز تیره، و همچنین رنگی چشمی روشن (آبی، سبز، خاکستری و …) دارد.

در حقیقت نمی توان گفت که این نوزاد دارای بیماری زالی است چراکه در این بیماری کل پوست بدن بدون رنگدانه است . اما در MilliAnna همه جای پوست به جز بخش های کوچکی دارای رنگدانه می باشد.

زمانی که برایانا مادر این نوزاد به جهان آمد ابتدا همسایه ها تصور کردند که او با این ویژگی ها دارای یک بیماری پنهان بوده و به زودی از بین خواهد رفت اما حالا او 23 ساله شده و خودش یک نوزاد با همین ویژگی ها دارد.

تصاویری که از او و مادرش در شبکه های اجتماعی منتشر شده باعث شهرت و محبوبیت آنها شده است.

منبع: توریسم آنلاین
انتشار: 16 فروردین 1400 بروزرسانی: 16 فروردین 1400 گردآورنده: mfiroozi.ir شناسه مطلب: 1360

به "نوزادی با موهای سیاه و سفید، عکس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نوزادی با موهای سیاه و سفید، عکس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید