پنج بازیکنی که در دو جام برای استقلال گل زدند

به گزارش مجله فیروزی، آبی پوشان که مدتی است موتورشان روشن شده و بازیکنان این تیم به گل زدن عادت نموده اند، مجموع گل های زده خود در لیگ و جام حذفی را به عدد 16 رساندند. بازیکنان استقلال 6 بار در جام حذفی و 10 بار نیز در لیگ برتر پیروز به گلزنی شده اند که این گل ها در 9 بازی به ثمر رسیده است.

پنج بازیکنی که در دو جام برای استقلال گل زدند

مجموع گلهای استقلال توسط 8 بازیکن به ثمر رسیده و بهترین گلزن آنها در مجموع لیگ برتر و جام حذفی یک مهاجم 20 ساله به اسم سجاد آقایی به همراه فرشید اسماعیلی با 3 گل زده می باشند.

اسماعیلی با 3 گل و 2 پاس گل تاثیرگذارترین و امتیاز آورترین بازیکن استقلال در این مسابقات است و سجاد آقایی با 3 گل و یک پاس گل بعد از اسماعیلی قرار گرفته است.

محمد دانشگر، فرشید اسماعیلی، داریوش شجاعیان، مهدی قائدی، عارف غلامی، سجاد آقایی، وریا غفوری و میلیچ 8 بازیکنی هستند که در دو جام حذفی و لیگ برتر برای آبی پوشان گلزنی نموده اند. در این بین به جز قائدی، میلیچ و غلامی، سایر گلزنان استقلال هم در لیگ و هم در جام حذفی برای این تیم گل زده اند تا دو گانه نموده باشند.

شجاعیان به همراه دانشگر و وریا غفوری هر کدام یک گل در لیگ و یک گل در جام حذفی، اسماعیلی 2 گل در لیگ و یک گل در جام حذفی و آقایی 2 گل در جام حذفی و یک گل در لیگ برای این تیم به ثمر رسانده اند. ضمن این که یکی از گلهای استقلال در جام حذفی نیز توسط مدافع تیم گل ریحان به اشتباه وارد دروازه خودی شده بود.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 18 آذر 1398 بروزرسانی: 30 فروردین 1399 گردآورنده: mfiroozi.ir شناسه مطلب: 380

به "پنج بازیکنی که در دو جام برای استقلال گل زدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پنج بازیکنی که در دو جام برای استقلال گل زدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید