کارشناسی داوری دیدار سپاهان و پرسپولیس از زبان عسگری

به گزارش مجله فیروزی، کارشناس داوری فوتبال ایران می گوید تیم داوری مسابقه سپاهان و پرسپولیس عملکرد قابل قبول و خوبی داشته است.

کارشناسی داوری دیدار سپاهان و پرسپولیس از زبان عسگری

حسین عسگری، کارشناس داوری فوتبال در گفت وگو با مجله فیروزی، درباره عملکرد داروی بازی پرسپولیس و سپاهان در نیمه نهایی جام حذفی اظهار کرد: این بازی یکی از بازی های فوق العاده سخت چه به لحاظ داوری و چه از لحاظ فوتبالی بود. به تیم داوری تبریک می گویم. آن ها وظیفه خود را به خوبی انجام دادند و همکاری بسیار خوبی در این بازی داشتند. آن ها قضاوت کم نقصی از خود ارائه دادند.

او درباره صحنه پنالتی که برای سپاهان اعلام شده بود اعلام کرد: از تلویزیون نشان نمی داد که آیا واقعاً پنالتی است یا نه اما داور که به دنبال دردسر نیست که بخواهد الکی پنالتی بگیرد و تصمیم داور حتماً درست بوده است.

او اخراج ایران پوریان و حواشی و بعد از آن اظهار کرد: همه اخراج ها درست بود. چرا بازیکنان به تصمیم داور پرخاشگری می نمایند؟ باید یک آسیب شناسی توسط متخصصین انجام گردد تا ما شاهد چنین حواشی نباشیم.

عسگری ادامه داد: باید در این رابطه کمیته انضباطی و فدراسیون فوتبال دخالت نمایند و به نظر من باید آقای تاج از تیم داوری این مسابقه به خاطر داروی مدیریت خوبی که در این بازی داشته تقدیر کند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 6 مرداد 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: mfiroozi.ir شناسه مطلب: 89

به "کارشناسی داوری دیدار سپاهان و پرسپولیس از زبان عسگری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کارشناسی داوری دیدار سپاهان و پرسپولیس از زبان عسگری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید