بعضی به دنبال تعطیلی مسابقات انتخابی کشتی بودند

به گزارش مجله فیروزی، به گزارش خبرنگاران، جمشید خیرآبادی با بیان مطلب فوق گفت: ابتدا از فدراسیون کشتی تشکر می کنم که به هیأت کشتی استان کردستان اعتماد کرد و میزبانی دو رقابت مهم انتخابی را به ما داد. البته هدف اصلی ما یاری به برنامه های کشتی کشور و فدراسیون کشتی بود و اگر بازهم فدراسیون به ما اعتماد کند، حتماً در خدمت کشتی کشور خواهیم بود.

بعضی به دنبال تعطیلی مسابقات انتخابی کشتی بودند

وی توضیح داد: دو رقابت سنگین را به فاصله دو روز برگزار و سعی کردیم که در این مسابقات پروتکل های بهداشتی به صورت کامل اجرا گردد.

خیرآبادی اضافه نمود: تیم های شرکت کننده موظف به آوردن آزمایش پی سی آر برای شرکت در این مسابقات بودند اما خودمان نیز، آزمایش هایی را پیش و در حین مسابقات انجام دادیم تا خدای ننموده برای کسی مسئله ای پیش نیاید.

رئیس هیأت کشتی استان کردستان با قدردانی از همکارانش گفت: به شخصه کار زیادی را برای برگزاری این مسابقات انجام ندادم و تمام زحمات بر روی اعضای هیأت کشتی و همکاران بنده بود که با برگزاری این مسابقات توانمندی های خود را نشان دادند.

وی اضافه نمود: البته بعضی به دنبال این بودند که با ارسال سیگنال هایی باعث تعطیلی این مسابقات شوند که به فضل خدا و با توجه به عظیمی ورزش کشتی در کشور، این مورد اتفاق نیافتاد و کسانی که به دنبال سیاه نمایی بودند به هدفشان نرسیدند.

خیرآبادی ادامه داد: پخش مستقیم این مسابقات باعث شور و هیجانی در کشتی استان شد، به طوری که بسیاری از خانواده ها برای ثبت نام فرزندانشان در کشتی به هیأت کشتی استان مراجعه نموده اند.

رئیس هیأت کشتی استان کردستان در خاتمه گفت: تمامی نفرات حاضر در این مسابقات، از شرایط برگزاری رقابت ها رضایت داشتند و این مهم توانمندی های استان کردستان را در برگزاری مسابقات نشان داد و امیدوارم که در آینده بتوانیم میزبان مسابقات عظیم تری در کردستان باشیم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 19 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 19 اردیبهشت 1400 گردآورنده: mfiroozi.ir شناسه مطلب: 1422

به "بعضی به دنبال تعطیلی مسابقات انتخابی کشتی بودند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بعضی به دنبال تعطیلی مسابقات انتخابی کشتی بودند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید