تشکیل صندوق های سرمایه گذاری پتروشیمی در حال نهایی شدن

به گزارش مجله فیروزی، به گزارش خبرنگاران، حسین علیمراد گفت: سازوکار تشکیل صندوق های سرمایه گذاری پروژه و خصوصی در کنار انواع اوراق و صندوق های ETF برای تامین اقتصادی طرح های صنعت پتروشیمی در حال نهایی شدن است.

تشکیل صندوق های سرمایه گذاری پتروشیمی در حال نهایی شدن

وی با تاکید بر به کارگیری روش های نوین تامین سرمایه توسعه صنعت پتروشیمی گفت: سازوکار تشکیل صندوق های سرمایه گذاری پروژه و خصوصی در کنار انواع اوراق و صندوق های واسطه گری اقتصادی دولت (ETF) برای تامین اقتصادی طرح های صنعت پتروشیمی با همکاری بانک های داخلی و شرکت های تامین سرمایه در حال نهایی شدن است و با تداوم رایزنی ها به دنبال بهترین شکل به منظور کارکرد مطلوب این صندوق ها هستیم و در این راستا مشارکت و تعامل هلدینگ های پتروشیمی نیز اثربخش خواهد بود.

مدیر سرمایه گذاری شرکت ملی صنایع پتروشیمی با اشاره به وجود ظرفیت های مختلف برای سرمایه گذاری در طرح های آینده صنعت پتروشیمی گفت: باید از ظرفیت های موجود در نظام بانکی و نیز بازار سرمایه به بهترین شکل استفاده کرد.

علیمراد اظهار کرد: باید با نگاهی ملی و بهره گیری از همه ظرفیت های موجود در کشور راستا توسعه صنعت پتروشیمی را هموار کرد و در این میان نظام بانکی و بازار سرمایه می توانند با توجه به قابلیت های خود بیش از گذشته نقش آفرین باشند.

منبع: مهر

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 10 آبان 1399 بروزرسانی: 10 آبان 1399 گردآورنده: mfiroozi.ir شناسه مطلب: 1048

به "تشکیل صندوق های سرمایه گذاری پتروشیمی در حال نهایی شدن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تشکیل صندوق های سرمایه گذاری پتروشیمی در حال نهایی شدن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید