ضرورت واگذاری اپراتوری امور گردشگری برج میلاد به بخش خصوصی

به گزارش مجله فیروزی، ایسنا/ مدیرعامل برج میلاد از ضرورت واگذاری اپراتوری امور گردشگری برج میلاد به بخش خصوصی سخن گفت.

ضرورت واگذاری اپراتوری امور گردشگری برج میلاد به بخش خصوصی

مجتبی توسل در دیدار با راهنمایان و همکاران بخش گردشگری برج میلاد اضافه کرد: این دیدار باید در هفته گردشگری انجام می شد، اما با توجه به شرایط شیوع کرونا و همچنین شرایط دورکاری برخی از همکاران، تصمیم برآن شد که اندکی با تأخیر و با بهبود شرایط این دیدار انجام شود که در همین جا برای این تأخیر عذرخواهی می کنم.

وی با اشاره به شرایط سخت مجموعه در ایام شیوع بیماری کرونا و عذرخواهی از همه همکاران زحمتکش و صبور برج میلاد شرح داد: به دلیل شیوع ویروس کرونا، برج میلاد با شرایط مالی سخت و حقوق و دستمزد همکاران با تأخیر در پرداخت روبرو شده است. ولی به یاری خدا با درک عالی، سعه صدر و صبر همکاران و پیگیری و مساعدت مدیریت شهری این مسائل را از سر می گذرانیم. خوشبختانه در این شرایط سخت همه پرسنل دست به دست هم دادند تا بتوان مسائل را سپری کرد.

توسل شرح داد: ان شاءالله بخش زیادی از مسائل با مساعدت و پیگیری مدیریت شهری و شورای اسلامی شهر تهران از طریق اصلاح بودجه برج میلاد رفع خواهد شد. علاوه بر آن ما درصدد هستیم برای کاهش مسائل و افزایش بهره وری، اجرای فرایندها و امور بخش گردشگری برج میلاد را به بخش خصوصی واگذار کنیم. قطعاً بخش خصوصی می تواند در تحقق اهداف گردشگری، درآمدزایی بیشتر مجموعه، ارتقای سطح خدمات و افزایش رضایت گردشگران نقش مهمی داشته باشد.

وی خطاب به راهنمایان و همکاران گردشگری برج میلاد گفت: می دانم که بسیاری از شما نگران از دست دادن شغل خود در نتیجه این همکاری با بخش خصوصی هستید اما همینجا اعلام می کنم که این امر مهمترین دغدغه ما می باشد و هیچ یک از شما بیکار نخواهید شد و همکاریتان با مجموعه شهرداری تهران تداوم خواهد داشت.

مدیرعامل برج میلاد همچنین از آغاز اجرای پروژه راهنمایی گردشگران برج میلاد از طریق کدهای دیجیتال (QR code) خبر داد و گفت: با اجرای این پروژه اطلاعات لازم به شکلی مدرن و روزآمد در دسترس گردشگران و بازدیدکنندگان قرار گرفته و اجرای آن فرآیند گردشگری برج میلاد را تسهیل نموده و حتی مسائل راهنمایان گردشگری را کاهش داده است.

منبع: همگردی
انتشار: 23 آبان 1400 بروزرسانی: 23 آبان 1400 گردآورنده: mfiroozi.ir شناسه مطلب: 1683

به "ضرورت واگذاری اپراتوری امور گردشگری برج میلاد به بخش خصوصی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ضرورت واگذاری اپراتوری امور گردشگری برج میلاد به بخش خصوصی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید