نماینده زن دموکرات کنگره آمریکا خواهان زندانی کردن دونالد ترامپ شد

به گزارش مجله فیروزی، یک نماینده زن دموکرات کنگره آمریکا خواهان زندانی کردن دونالد ترامپ و انداختن او به حبس انفرادی شد.

نماینده زن دموکرات کنگره آمریکا خواهان زندانی کردن دونالد ترامپ شد

کنگره آمریکا

ماکسین واترز، از نمایندگان زن دموکرات در کنگره آمریکا در توئیتر نوشت: من از حزب جمهوریخواه می خواهم جلوی صحبتهای کثیف ترامپ درباره جاسوس بودن افشاگران جامعه اطلاعاتی و به کار بردن ادبیات اوباشها برای تاکید تلویحی بر لزوم کشتن آنها را بگیرد.

به نوشته خبرگزاری آناتولی، او در ادامه توئیتهایش توضیح داد: این کافی نیست که ترامپ تنها استیضاح گردد. او را باید زندانی کرد و در حبس انفرادی انداخت. اما در حال حاضر فعلا ضرورت با استیضاح است.

دموکرات

ماکسین واترز نماینده ای است که در دو سال گذشته همیشه بر استیضاح ترامپ تاکید داشته و بارها گفته که به تلاشهایش در جهت استیضاح ترامپ تا زمان به نتیجه رسیدن ادامه خواهد داد.

واترز که رئیس کمیته خدمات اقتصادی مجلس نمایندگان آمریکا است، بعد از طرح مناقشه مربوط به شکایت یک عضو افشاگر جامعه اطلاعاتی این کشور از ترامپ به خاطر صحبتهایش در گفت وگوی تلفنی با ولودیمیر زلنسکی، رئیس جمهور اوکراین در ماه ژوئیه درخواستهایش را برای استیضاح ترامپ افزایش داد.

مجلس نمایندگان آمریکا تحقیقاتش برای استیضاح ترامپ را چند روز پیش به جریان انداخت. ترامپ متهم شده به این که در تماس تلفنی در 25 ژوئیه با همتای اوکراینی اش و درخواستش از او برای تحقیقات درباره فعالیتهای مفسده آمیز جو بایدن، نامزد ریاست جمهوری حزب دموکرات، به نوعی اوکراین را برای مداخله در انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 آمریکا تحت فشار قرار داده است.،ایسنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 15 آبان 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: mfiroozi.ir شناسه مطلب: 302

به "نماینده زن دموکرات کنگره آمریکا خواهان زندانی کردن دونالد ترامپ شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نماینده زن دموکرات کنگره آمریکا خواهان زندانی کردن دونالد ترامپ شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید