ولیکیخ: قیمت سردار آزمون در پنجره بعدی 35 میلیون یورو می شود

به گزارش مجله فیروزی، استعدادیاب باشگاه کالیاری ایتالیا از افزایش نجومی قیمت سردار آزمون در پنجره نقل وانتقال های بعدی اروپا خبر داد.

ولیکیخ: قیمت سردار آزمون در پنجره بعدی 35 میلیون یورو می شود

به گزارش خبرنگاران و به نقل از شبکه تلویزیونی Matchtv روسیه، آلکس ولیکیخ پیشنهادهای ایتالیایی سردار آزمون را مورد ارزیابی قرار داد و او همچنین معتقد است که زنیت سن پترزبورگ در مدار توجه باشگاه های سری A واقع شده است.

استعدادیاب باشگاه کالکمک ایتالیا گفت: به احتمال فراوان پیشنهادهای سردار آزمون دوباره از سر گرفته خواهند شد اما در دوره کنونی داغ ترین شایعه های لیگ ایتالیا مربوط به آلکسی میرانچوک است. او یکی از چهار بازیکن لیگ برتر روسیه است که مورد توجه باشگاه های ایتالیایی قرار گرفته است. دالر کوزایف دومین بازیکن این فهرست است اما شرایط مرتبط با انتقال بازیکنان خارج از اتحادیه اروپا کارها را سخت می کند.

آلکس ولیکیخ در مورد سردار آزمون گفت: اگر بخواهیم درباره سردار آزمون صحبت کنیم او یک بازیکن بسیار توانمند است که می تواند گل های زیادی بزند. تنها نکته منفی سردار آزمون این است که در آکادمی فوتبال آموزش ندیده است. زنیت می داند که لیگ قهرمانان اروپا را پیش رو دارد و این یک نمایشگاه عالی برای بازیکنان خواهد بود. سردار آزمون هم می تواند رهبر خط حمله زنیت باشد. اگر به تیمش در لیگ قهرمانان اروپا کمک کند ارزش مالی اش هم بالا می رود. حفظ سردار آزمون تا پنجره بعدی نقل وانتقال ها در زمستان می تواند قیمتش را تا 30 یا 35 میلیون یورو افزایش دهد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 15 مهر 1399 بروزرسانی: 15 مهر 1399 گردآورنده: mfiroozi.ir شناسه مطلب: 997

به "ولیکیخ: قیمت سردار آزمون در پنجره بعدی 35 میلیون یورو می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ولیکیخ: قیمت سردار آزمون در پنجره بعدی 35 میلیون یورو می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید