آغاز پیش فروش محصولات ایران خودرو

به گزارش مجله فیروزی، شرکت ایران خودرو در ارتباط با پاسخ به نیاز بازار، طرح پیش فروش عادی محصولات (حداکثر 12 ماهه) را از امروز به مدت سه روز آغاز کرد.

آغاز پیش فروش محصولات ایران خودرو

به گزارش گروه اقتصادی خبرنگاران، در این طرح محصولات پژو 206 تیپ 2، پژو پارس بنزینی، پژو پارس TU 5، سمند ال. ایکس بنزینی، سورن پلاس، پژو 207 دستی سقف شیشه ای و رانا پلاس عرضه شده است. موعد تحویل این هفت محصول بر اساس نوع خودرو انتخابی، از دی تا اسفند سال آینده معین شده است.

متقاضیانی که در قرعه کشی های قبلی ایران خودرو انتخاب نشده اند، می توانند در این طرح ثبت نام کنند. در این طرح که تا روز سه شنبه (12 اسفندماه) ادامه خواهد داشت، قیمت خودرو مطابق قیمت زمان تحویل مندرج در قرارداد ثبت خواهد شد.

مطابق شرایط عمومی بخش نامه، به هر کد ملی فقط یک دستگاه خودرو تعلق می گیرد، متقاضی ملزم به ارائه اصل و تصویر گواهینامه رانندگی خودرو (حداقل پایه سوم) است، حداقل فاصله از آخرین خرید (ثبت نام یا تحویل خودرو) در شرکت های ایران خودرو و سایپا 48 ماه است و امکان صلح و نقل و انتقال خودرو حتی به صورت وکالتی مطابق با مصوبه های کمیته خودرو وجود ندارد.

برپایه این گزارش، متقاضی باید در هنگام ثبت نام، شماره حساب (شماره شبا) مربوط به خود را معرفی و لازم است از کارت های بانکی به نام خود برای واریز وجه استفاده کند، همچنین شماره تلفن همراه معرفی شده باید به نام خود متقاضی باشد.

مطابق بخش نامه، ثبت نام برای مشتریان حقوقی میسر نخواهد بود، کد کنندگی که در مرحله دوم و در زمان واریز وجه توسط متقاضی انتخاب می شود باید با آدرس و کد پستی متقاضی در یک استان باشد، انتقال حقوق ناشی از انتخاب شدن در قرعه کشی به اشخاص ثالث ممنوع است.

در این بخش نامه تاکید شده که گارانتی خودرو پس از پنج ماه از زمان تحویل در صورت مراجعه نکردن به کنندگی برای دریافت سرویس اولیه باطل می شود و در مراجعه به کنندگی کارکرد دست کم یک هزار کیلومتری خودرو نیز الزامی است.

سند و فاکتور فروش خودرو تا انتها مدت یک ساله رهن، نزد شرکت ایران خودرو باقی خواهد ماند و پس از تسویه حساب مشتری و فک رهن تحویل مشتریان خواهد شد.

همچنین برای متقاضی دارای پلاک فعال انتظامی (نصب بر روی خودرو) امکان ثبت نام میسر نخواهد شد، کسانی که فاقد گواهینامه رانندگی خودرو (حداقل پایه سوم) یا دارای پلاک انتظامی فعال باشند و در این طرح ثبت نام کنند، ضمن کان لم یکن تلقی شدن ثبت نام تا سه سال امکان ثبت نام در همه طرح های فروش آینده محصولات شرکت ایران خودرو را نخواهند داشت.

براساس این بخش نامه از زمان واریز وجه تا تحویل خودرو سود مشارکت و انصراف پرداخت نخواهد شد.

متقاضیان برای خرید از اینجا اقدام کنند.

برای پاسخ گویی به سوالات هنگام ثبت نام نیز شماره تلفن 02182272727 اختصاص یافته است.

آمار 11 ماهه ایران خودرو

بررسی آمار های منتشره سامانه کدال حاکی از تولید 432 هزار و 6 دستگاه خودرو از سوی گروه صنعتی ایران خودرو از ابتدای امسال تا انتها بهمن ماه است.

برپایه این آمارها، تا انتها بهمن ماه 312 هزار و 563 دستگاه در گروه پژو، 48 هزار و 947 دستگاه در گروه سمند، 11 هزار و 664 دستگاه رانا و 50 هزار و 943 دستگاه دنا در ایران خودرو تولید شد.

در مدت یاد شده، این گروه صنعتی همچنین پیروز به تولید 94 دستگاه دانگ فنگ، سه هزار و 219 دستگاه هایما، چهار هزار و 311 دستگاه در گروه وانت و سایر محصولات و 181 دستگاه پژو 2008 شد.

در این آمار، تولید 84 دستگاه تارا به عنوان خودروی نوبرانه این گروه صنعتی نیز مشاهده می شود.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 30 اسفند 1399 بروزرسانی: 30 اسفند 1399 گردآورنده: mfiroozi.ir شناسه مطلب: 1330

به "آغاز پیش فروش محصولات ایران خودرو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آغاز پیش فروش محصولات ایران خودرو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید