تاکید شهردار تبریز بر اعمال سیاست های تشویقی در پروژه های مسیرگشایی

به گزارش مجله فیروزی، خبرگزاری خبرنگاران-شهردار تبریز بر لزوم اعمال سیاست های تشویقی در راستای اجرای پروژه های مسیرگشایی در منطقه ها مختلف شهر تاکید کرد.

تاکید شهردار تبریز بر اعمال سیاست های تشویقی در پروژه های مسیرگشایی

به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛ عباس رنجبر در جلسه امروز شورای اسلامی شهر تبریز با تاکید بر ضرورت مسیرگشایی در منطقه ها مختلف شهر، گفت: ما اگر بودجه لازم را داشته باشیم قطعا مسیرگشایی انجام می گیرد. هرکس در قبال مساحت واقع در مسیرگشایی ها بخواهد تهاتر کند، در اولویت قرار می دهیم حتی اگر در بودجه نباشد.

وی ادامه داد: شهرداری در پرداخت های نقدی مشکل دارد. ما درباره سیاست های تشویقی نهایتا می توانیم از بخشی از حقوق شهرداری بگذریم.

در جلسه امروز شورای اسلامی شهر تبریز همچنین شهرام دبیری عضو این شورا، گفت: ما می توانیم در مسیرگشایی ها به جای پول نقد، امتیاز پروانه برای خود فرد یا هرکسی که بخواهد، بدهیم.

وی اضافه کرد: دلیل اصلی ناکامی مسیرگشایی ها، نبود بودجه کافی در شهرداری است و زمین هم نداریم تا تهاتر کنیم. اعمال سیاست های تشویقی می تواند تا حدی این خلا را پر کرده و بر سرعت پروژه های مسیرگشایی ها بیافزاید.

در این جلسه همچنین روح الله رشیدی دیگر عضو شورای اسلامی شهر تبریز، بیان کرد: ناکامی برخی مسیرگشایی ها باید آسیب شناسی شود. دلیل این ناکامی نمی تواند کاهش سیاست تشویقی ما باشد.

رشیدی اظهار کرد: نباید به این موضوع تک عاملی نگاه کرد و باید پک سیاستی برای این منطقه ها در نظر گرفت که برنامه، طرح، منابع و سیاست تشویقی جزو آن است.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 23 اسفند 1400 بروزرسانی: 23 اسفند 1400 گردآورنده: mfiroozi.ir شناسه مطلب: 1815

به "تاکید شهردار تبریز بر اعمال سیاست های تشویقی در پروژه های مسیرگشایی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تاکید شهردار تبریز بر اعمال سیاست های تشویقی در پروژه های مسیرگشایی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید