اخبار سیاسی

تاجرنیا: در راستای خود مراقبتی در خانه بمانیم

یک فعال سیاسی گفت: موضوع خود مراقبتی کم هزینه ترین کاری است که می توانیم به عنوان عضوی از این جامعه انجام دهیم؛ برای مقابله با کرونا در خانه بمانیم.

9 فروردین 1399

اجرای مجدد مجازات اعدام خاتمه مذاکرات عضویت ترکیه در اتحادیه اروپاست

وزارت امور خارجه آلمان در عین حال که اجرای مجدد مجازات اعدام از طرف ترکیه را انتها مذاکرات عضویت این کشور در اتحادیه اروپا دانست از اعزام یک معاون وزارت امور خارجه به ترکیه برای بهبود روابط با آنکارا اطلاع داد.

8 فروردین 1399

همزمان با آتش سوزی، کرونا هم دامنگیر استرالیا شد

دولت استرالیا که همچنان با آتش سوزی ها در مراتع و جنگل درحال مبارزه است، ابتلای 13 نفر دراین کشور به ویروس کرونا را تائید نموده است.

4 فروردین 1399

ظهره وند: نخست وزیر جدید عراق باید متوجه ظرفیت های منطقه ای باشد، مفهوم مقاومت در این راستا باید به درستی تبیین گردد

سفیر سابق ایران در ایتالیا گفت: عراق کشوری متشکل از قومیت های مختلف اعم از شیعه، سنی و کرد است و این جریانات به خوبی می توانند بر پایه تفکر و مقاومت جمع شوند به شرطی که مفهوم مقاومت به درستی درج و تبیین گردد و از ظرفیت های ملی آن به خوبی استفاده گردد. ...

4 فروردین 1399

درخواست وزیر خارجه آلمان برای اتحاد دفاعی اروپا

وزیر خارجه آلمان در جریان سخنرانی در کنفرانس امنیتی مونیخ از کشورش و تمامی کشورهای اروپایی خواست تا نقش امنیتی بین المللی بیشتری را در راستای بروز بعضی از تحولات در روابط با ایالات متحده ایفا نمایند.

28 اسفند 1398

70 درصد منابع اقتصادی به حساب فدراسیون ها پرداخت شده است

به گزارش خبرنگاران، ژاله فرامرزیان که در نشست مشترک روسای فدراسیون های ورزشی با حضور مسعود سلطانی فر و سیدرضا صالحی امیری سخن می گفت، تاکید نمود: تا به امروز حدود 70 درصد پرداخت ها به فدراسیون ها محقق شده است و 30 درصد مابقی نیز تا دو ماه آینده انجام خواهد...

26 اسفند 1398

ملت های عربی از مردم عراق و خواست آنها حمایت نمایند

به گزارش خبرنگاران به نقل از المیادین، محمد عبدالسلام سخنگوی انصارالله یمن به تظاهرات میلیونی مردم عراق علیه حضور نظامیان آمریکایی در این کشور واکنش نشان داد.

22 اسفند 1398

زود دست دادید؛ دست ترامپ هنوز خونی است

هم در عرف دیپلماتیک و هم در هر عرف دیگری، معنای خیلی بدی دارد که شما با قاتلی ملاقات کنید که همین دو هفته پیش حامی شما را به همراه فرمانده عالی رتبه نظامی کشورتان، ترور نموده و در حالی با او دست بدهید که دستش هنوز از خون ترورشدگان خشک نشده است....

21 اسفند 1398

پلوسی قطعنامه بندهای استیضاح ترامپ برای ارجاع به سنا را امضا کرد

به گزارش خبرنگاران به نقل از رویترز، رئیس مجلس نمایندگان آمریکا بامداد پنج شنبه رسماً قطعنامه حاوی بندهای استیضاح ترامپ را امضا کرد و تحویل مجلس سنا داد.

13 اسفند 1398

حسان دیاب: کوشش نموده ام دولتی تکنوکرات تشکیل دهم

نخست وزیر مکلف لبنان که قول داده ظرف شش هفته دولت را تشکیل می دهد، در بیانیه ای به تشریح کار هایی پرداخت که در طول سه هفته گذشته برای این منظور انجام داده است.

10 اسفند 1398

حفتر در کنفرانس بین المللی برلین درباره لیبی حاضر می شود

فرمانده کل نیروهای موسوم به ارتش ملی لیبی امروز(پنجشنبه) در ملاقات با وزیر خارجه آلمان موافقت خود را با حضور در کنفرانس برلین به منظور حمایت از کوشش ها جهت تضمین آتش بس در لیبی خاطرنشان کرد.

9 اسفند 1398

حسان دیاب عزم سفر کرد

ایرنا نوشت: روزنامه الاخبار چاپ بیروت امروز (چهارشنبه) نوشت: حسان دیاب نخست وزیر لبنان برای سفر به کشورهای حاشیه جنوبی خلیج فارس شامل عربستان، امارات، کویت و قطر آماده می گردد.

8 اسفند 1398

قربانیان ویروس کرونا در چین به 1600 نفر رسید

دولت چین بامداد روز یکشنبه گفت که تلفات ویروس کرونا در این کشور به 1600 نفر رسیده است.

5 اسفند 1398

ساخت تصفیه خانه فاضلاب در 4 روستای لرستان

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی لرستان گفت: کار ساخت تصفیه خانه در 4 روستای استان شروع شده است.

5 اسفند 1398

آمریکا: خواهان جنگ با ایران نیستیم

فارس نوشت: مورگان اورتاگوس، سخنگوی وزارت خارجه آمریکا در مصاحبه با فاکس نیوز تأکید کرد که کشورش به دنبال جنگ با ایران نیست.

4 اسفند 1398

تبعات لغو معافیت ویزا روسیه برای گردشگری ترکیه

انتشار خبر لغو قرارداد معافیت ویزا با ترکیه از اول سال جدید میلادی (11 دی ماه آینده) فعالان و سرمایه گذارانصنعت گردشگری ترکیه را به شدت نگران نموده است.

4 اسفند 1398

کاهش 50 درصدی معاملات مسکن نسبت به سال گذشته

خبرنگاران/خراسان رضوی رئیس اتحادیه صنف مشاورین املاک مشهد گفت: آمار معاملات مسکن در پاییز و زمستان سال جاری کاهش بسیار محسوسی داشته که این کاهش تا 50 درصد نسبت به سال قبل بوده است.

3 اسفند 1398

هدف نبرد ادلب غلبه بر تروریسمی است که جان سوری ها را تهدید می نماید

به گزارش خبرنگاران به نقل از سانا، بشار اسد رئیس جمهور سوریه در ملاقات علی اصغر خاجی دستیار ارشد وزیر خارجه ایران در امور ویژه سیاسی تاکید نمود: نبرد ادلب هدفش غلبه بر تروریسمی است که امنیت و سلامت شهروندان سوری در این منطقه را تهدید می نماید.

3 اسفند 1398

کدام منطقه در سال 2020 برای بازار نفت مهم می گردد؟

سال 2019 در حالی به سرانجام می رسد که خاورمیانه وقایع فراوانی را پشت سر گذاشت و نفت با وجود اقدامات اوپک، حاضر نشد به قیمت بالاتری صعود کرد و در بازه محدودی باقی ماند.

2 اسفند 1398

راننده ای که مسافرانش را به عمق تاریخ و فرهنگ نصف دنیا می برد

خبرنگاران - گروه استان ها: بیش از 32 سال است که در کوچه پس کوچه ها و خیابان های اصفهان دنده و کلاج عوض می نماید.

29 بهمن 1398
تعداد: (165)