اخبار سیاسی

بررسی و نگاهی به فیلم حرکت ناگهانی ممنوع؛ بی حرکت!

آریو راقب کیانی؛ استیون سودربرگ را به نوعی به همه فن حریف بودن در سینما می شناسند. این کارگردان هیچ گاه به ژانر خاصی پایبند نبوده و تنوع سبک در آثار او بسیار شاخص است. فیلم های سودربرگ غالبا در قصه پردازی از ساختار ساده ای برخوردارند و پیچیدگی خود را وابسته...

21 مهر 1400

تور روسیه: رشد مبادلات تجاری روسیه و چین در 2021

وزارت توسعه مالی روسیه اعلام نمود، حجم مبادلات تجاری میان روسیه و چین از ماه ژانویه تا به امروز یک سوم رشد افزایش یافته است.

15 مهر 1400

تور دبی ارزان: مذاکرات ترکیه و امارات برای همکاری در بخش انرژی

یک مقام ترکیه ای از مذاکرات آنکارا و ابوظبی درباره سرمایه گذاری امارات در بخش انرژی ترکیه خیر داد.

6 مهر 1400

وجود ظرفیت یک میلیارد دلاری صادرات خرما به کشورهای دیگر

رشید فرخی گفت: امسال پیش بینی می شود که به رغم خشکسالی و کم بارشی، تولید خرما به یک میلیون و 200 هزار تن برسد.

2 مهر 1400

توئیت غریب آبادی درباره اقدامات امنیتی در تأسیسات هسته ای ایران

سفیر و نماینده دائم ایران در آژانس بین المللی انرژی اتمی در توئیتی نوشت: اقدامات امنیتی در تأسیسات هسته ای ایران، به طور منطقی و معقول تشدید و محکم شدند و بازرسان آژانس هم به تدریج خود را با قواعد و مقررات نو وفق داده اند. ...

26 شهریور 1400

چرا واکسن هراسی در ایران وجود دارد؟

تهران (پانا) - هراس از واکسیناسیون کروناویروس در حال حاضر به یکی از اساسی ترین معضلات سیستم سلامت کشور، تبدیل شده است. هراسی که دلایل آن هیچ ریشه علمی ندارد و سودجویانی که با سرانجام همه گیری بیماری، بازار خود را از دست می دهند، به آن دامن می زنند.

16 شهریور 1400

وزیر جهاد کشاورزی: تصمیم گیری بدون حضور تشکل های کشاورزی ممنوع است

تهران (پانا) - وزیر جهاد کشاورزی تاکید نمود تصمیم گیری بدون حضور تشکل ها و اتحادیه های بخش کشاورزی ممنوع است و به صلاح کشور نیست.

13 شهریور 1400

فراوری خودروسازان از مرز 345 هزار دستگاه گذشت

آنالیز آمارهای منتشر شده سامانه کدال حاکی از فراوری 345 هزار و 392 دستگاه خودرو به وسیله سه خودروساز عظیم کشور یعنی ایران خودرو، سایپا و پارس خودرو از ابتدای سال جاری تا سرانجام مردادماه است.

10 شهریور 1400

چند می گیری واکسن بزنی؟!

به گزارش خبرنگاران، در حالی که در بسیاری از کشورهای جهان، کمبود واکسن کرونا به چالشی جدی تبدیل شده است، ایالات متحده با مشکل استقبال نکردن بخشی از مردم از دریافت واکسن کووید-19 روبه رو است! نیمی از بزرگسالان آمریکایی حداقل یک دوز از واکسن کووید-19 را دریافت...

7 شهریور 1400

بازدید سفیر بنگلادش از گنبد سلطانیه

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان زنجان از بازدید گوسال اعظم سارکرار، سفیر بنگلادش در تهران به همراه همسر خود از گنبد سلطانیه اطلاع داد.

5 شهریور 1400

باید آدم های با جنبه تری باشیم!

شرایط زرد سریالی است که این روزها از شبکه سه سیما پخش می گردد و تا قبل از آغاز ماه محرم ادامه خواهد داشت. این، سریال طنز به سبک سیتکام، دکور محدود و شخصیت محور دارد و در نتیجه ضروری است در آن بازیگرها کوشش نمایند مخاطب را جذب نمایند.

21 مرداد 1400

وزیردفاع آمریکا فشار بین المللی برای صلح در افغانستان راخواستارشد

به گزارش خبرنگاران، وزیر دفاع آمریکا فشار بین المللی برای انعقاد توافق بین دولت افغانستان و طالبان را خواهان شد.

16 مرداد 1400

ادعای جنجالی مینو محرز درباره واکسن مشترک ایران و کوبا

رییس انستیتو پاستور ایران ادعای مینو محرز درباره واکسن مشترک ایران و کوبا را رد کرد.

8 مرداد 1400

وزارت نیرو ، کاهش هزینه ها و افزایش پوشش دهی خدمات بیمه در وزارت نیرو

خبرنگاران - واگذاری انجام امور بیمه ای وزارت نیرو به شرکت مادرتخصصی ساتکاب با وجود افزایش قیمت خدمات و محصولات در حوزه های مختلف، کاهش رشد هزینه ها و افزایش مطلوب کمی و کیفی پوشش دهی خدمات بیمه در حوزه درمان صنعت آب و برق در این وزارتخانه را به همراه داشته...

7 مرداد 1400

جذابیت های پنهان سیبری؛ از یخبندان تا کوره های داغ

کشف سیبری هدف برنامه Follow Up, Siberia است که شرکت روسی نورنیکل در آستانه برگزاری مسابقات زمستانی دانشجویان 2019 آن را تهیه کرده است.

2 مرداد 1400

ریابکوف: آمریکا نگران رجحان نظامی روسیه است، به تکرار تحریکات در دریای سیاه پاسخ دندان شکن می دهیم

معاون وزیرخارجه روسیه با اشاره به اینکه تحریم ها به اساس سیاست خارجی آمریکا تبدیل شده و آنها بی فایده بودن آن را نمی پذیرند، از دست دادن فرصت بهبود روابط مسکو و واشنگتن را نابخشودنی نامید و گفت: روسیه هرگز از منافع خود نخواهد گذشت.

1 مرداد 1400

امارات برای دستگیری دختر محمد بن راشد اف.بی.آی را فریب داد

این شاهزاده به رغم قطع ارتباطات از سوی کاپیتان این کشتی، چند بار به ارسال پست و حذف آنها در اینستاگرام پرداخته و علاوه بر آن هم از یک حساب ایمیل یاهو استفاده نموده است.

27 تیر 1400

حناچی: مظهر شهر هوشمند در تهران حوزه حمل ونقل است

شهردار تهران گفت: در شهرداری سیاست بر محدود نکردن اطلاعات است و با در اختیار گذاشتن داده ها می توان در جهت هوشمندی حرکت کرد، این که حجم عظیمی از اطلاعات در دسترس ما باشد اما پردازش نشود به نفع هیچ کس نیست.

26 تیر 1400

سید حسن نصرالله آدینه سخنرانی می نماید

دبیرکل حزب الله عصر آدینه درباره تحولات داخلی و سیاسی سخنرانی می نماید.

18 تیر 1400

سکوت عجیب کره شمالی درباره برگزاری نشست حزب حاکم

ایسنا نوشت:کره شمالی درباره برگزاری یا عدم برگزاری نشست کلیدی حزب حاکم این کشور که قرار بود اوایل ماه جاری میلادی باشد، سکوت نموده است.

16 تیر 1400
تعداد: (410)