اخبار سیاسی

لغو معافیت ویزا برای دیپلماتهای آمریکایی از سوی چین

خبرنگاران : وزارت امور خارجه چین اعلام نمود که در واکنش به تحریم مقامات حزب کمونیست چین توسط آمریکا، پکن معافیت ویزا برای دارندگان گذرنامه های دیپلماتیک آمریکا را که از هنگ کنگ و ماکائو بازدید نمایند لغو می نماید....

30 دی 1399

اشرف غنی با رییس مجلس نمایندگان امریکا گفتوگو کرد

رئیس جمهوری افغانستان با نانسی پلوسی رئیس مجلس نمایندگان آمریکا به وسیله ویدئوکنفرانس درباره فرایند و همکاری های مشترک دوجانبه بحث و گفتگو کرد.

28 دی 1399

برنامه سال آینده دولت برای دو گروه از صاحبان املاک چیست؟

دولت بدون توجه به اشکال ریشه ای قانون 5 سال پیش مرتبط با خانه های خالی، باز هم روی مالیات انحرافی حساب باز کرد. سال 94 مصوب شد خانه های خالی مشمول مالیات شوند، اما به خاطر مجموعه ای از حقایق همچون اثرگذار نبودن این مالیات در مقایسه با مالیات سالانه بر املاک،...

28 دی 1399

قطر: توافق با عربستان تاثیری بر روابط با ایران نخواهد داشت

وزیر امور خارجه قطر تاکید نمود، بهبود روابط این کشور با عربستان و متحدانش تاثیری بر روابط دوحه با تهران و سایر کشورها نخواهد داشت.

27 دی 1399

جزئیات طرح اصلاح نحوه انتخاب رئیس کمیسیون اصل 90 توسط اعضا

خبرگزاری فارس، جزئیات طرح اصلاح نحوه انتخاب رئیس کمیسیون اصل 90 توسط اعضای این کمیسیون که دیگر هیات رئیسه از دایره معرفی 2 نامزد تصدی این سمت خارج خواهد شد را منتشر کرد.

20 دی 1399

اولین سخنرانی نامزد صدراعظمی حزب سوسیال دموکرات آلمان، شانس خوبی برای پیروزی داریم

نامزد صدر اعظمی آلمان از حزب سوسیال دموکرات در اولین سخنرانی خود در این سمت به بر شمردن اولویت های مد نظر خود پرداخته و از شانس خوب حزبش برای عهده داری رهبری جامعه سخن گفت.

19 دی 1399

ترکیه: اتحادیه اروپا عاقل باشد

اتحادیه اروپا خود را برای تحریم ترکیه آماده می نماید حال آنکه آنکارا می گوید حل مناقشه مدیترانه شرقی در گرو اتخاذ رویکردی معقولانه است.

19 دی 1399

سفر دو مقام ارشد وزارت خارجه آمریکا به خاورمیانه و شمال آفریقا

به گزارش خبرنگاران، وزارت خارجه ایالات متحده روز یکشنبه در یک بیانیه گفت که دیوید شنکر معاون وزیر خارجه در امور خاورمیانه، به کشورهای اردن، الجزایر، و مغرب سفر خواهد نمود.

16 دی 1399

اتفاقات جدید و مهم در پرونده محرومیت عیسی آل&zwnjکثیر

وکیل حقوقی پرسپولیس بیان کرد دادگاه CAS اعتراض این باشگاه را در پرونده عیسی آل کثیر ثبت نموده است.

16 دی 1399

موگرینی: اتحادیه اروپا می تواند کاری کند که برجام دوباره جان بگیرد

مسئول پیشین سیاست خارجی اتحادیه اروپا در نشستی توضیح داد که اتحادیه اروپا می تواند کاری کند که برجام بار دیگر جان بگیرد.

13 دی 1399

نتایج انتخابات مجلسی کویت؛ تغییر 62 درصدی ترکیب مجلس

به گزارش خبرنگاران به نقل از القدس العربی، کمیته برگزاری انتخابات کویت امروز یکشنبه نتایج انتخابات مجلسی در این کشور را اعلام نمود. این کمیته تأکید کرد که با پیروزی چهره های جدید، 62 درصد از ترکیب مجلس دستخوش تغییر شده است.

13 دی 1399

خسروانی: جهت لغو تحریم ها را اشتباه رفتیم، مـرغ 35 هزار تومانی ایراد مدیریتی واضح است و ربطی به تحریم ها ندارد

کارشناس اقتصاد سیاسی گفت:سالانه 3/5 تا 4 میلیارد دلار ارز صرف واردات نهاده های دامی می کنیم و با تخصیص ارز 4200 تومانی به واردات این ها، کالا را با چندین برابر قیمت در اختیار مردم قرار می دهیم و این ایراد مدیریتی واضح است و ربطی به تحریم ها ندارد.

12 دی 1399

دادگاه صنعا 91 تن را به اتهام یاری به ائتلاف سعودی به اعدام محکوم کرد

دادگاه کیفری صنعاء، پایتخت یمن برای 91 تن به اتهام یاری به ائتلاف متجاوز عربی تحت امر عربستان و تحریک آن به ارتکاب اقداماتی علیه امنیت و ثبات این کشور، حکم اعدام صادر کرد.

9 دی 1399

چشم انداز بازی های رایانه ای در کشور

دبیر شورای عالی فضای مجازی کشور بر اهمیت چشم انداز بازی های رایانه ای با نگاه اجتماعی و پایه اقتصاد در کشور تاکید کرد.

8 دی 1399

7 کشور اروپایی خواهان آزادی فعالان زن زندانی در عربستان شدند

هفت سفیر حقوق بشر اروپایی در بیانیه ای از عربستان سعودی به دلیل ادامه بازداشت حداقل 5 فعال حقوق زنان به شدت انتقاد کردند و خواهان آزادی آنها شدند.

6 دی 1399

تجربه پیروز خروج از انفعال در برابر ماهواره ، طنز، ظرافت و غیرمستقیم گویی

روز های خوب طنز آیتمی تلویزیون ایران به خاتمه رسیده اند، وگرنه هیچ قالبی برای به چالش کشیدن رسانه های فارسی زبان ماهواره مناسب تر از آیتم های طنز نبود.

4 دی 1399

خاوازی درباره ساماندهی بازار نهاده های کشاورزی تذکر گرفت

نماینده مردم سردشت به وزیر میراث فرهنگی و گردشگری ضرورت تسریع در احداث موزه صلح سردشت به عنوان اولین شهر قربانی سلاح های شیمیایی در دنیا و به وزیر جهاد کشاورزی ضرورت تسریع در ساماندهی بازار نهاده های کشاورزی و دامی برای جلوگیری از افزایش قیمت محصولات...

3 دی 1399

پامپئو: یک شرکت ویتنامی به دلیل همکاری با ایران تحریم شد

وزیر خارجه آمریکا از تحریم یک شرکت شرکت حمل و نقل گاز و مواد شیمیایی ویتنام به بهانه نقض تحریم ها علیه ایران اطلاع داد.

1 دی 1399

شناخت شخصیت از روی تاریخ تولد - تست روانشناسی

روان شناسان شخصیتی براین عقیده اند که شماره تولد، شما را از آن چیزی که می خواهید باشید دور نمی کند، بلکه مانند رنگی است که نوع آن و زیبایی اش برای افراد مختلف متفاوت است. به مثال زیر توجه کنید :

30 آذر 1399

روسیه در یک قدمی فیلتر یوتیوب، توییتر و فیس بوک

نمایندگان مجلس روسیه لایحه قانونی را برای محدود کردن دسترسی به توییتر، فیس بوک و یوتیوب به تلافی سانسور رسانه های تحت حمایت مسکو از سوی آمریکا مطرح کردند.

29 آذر 1399
تعداد: (325)