ترابی: اگر فکر کنیم دربی ساده ای در پیش داریم، ضربه می خوریم، در خوب بودن تیم ما هیچ شکی وجود ندارد

به گزارش مجله فیروزی، مهدی ترابی، هافبک تیم فوتبال پرسپولیس معتقد است که بازیکنان این تیم نباید تصور نمایند که برابر استقلال، بازی ساده ای در پیش دارند.

ترابی: اگر فکر کنیم دربی ساده ای در پیش داریم، ضربه می خوریم، در خوب بودن تیم ما هیچ شکی وجود ندارد

مهدی ترابی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، درباره فزونی یک بر صفر تیم فوتبال پرسپولیس مقابل صنعت نفت آبادان گفت: شاهد بازی خوبی بودیم. ما در 20 دقیقه اول به حریف فشار آوردیم، اما متأسفانه به گل نرسیدیم. از اواسط نیمه اول تا انتها این نیمه خوب کار نکردیم، اما در نیمه دوم هم به حریف فشار آوردیم و در نهایت به گل رسیدیم.

وی با بیان اینکه کسب این سه امتیاز برای سرخپوشان بسیار مهم بود، توضیح داد: صنعت نفت بیشتر روی ضدحملات برنامه داشت و کوشش کرد تا امتیاز بگیرد، اما ما تیم بهتری بودیم. خدا را شکر که قبل از دربی به پیروزی رسیدیم و امیدوارم این روند را ادامه دهیم.

هافبک تیم پرسپولیس در واکنش به اینکه بعضی ها معتقدند این تیم هنوز به روزهای اوج نرسیده است و فوتبال شادابی به نمایش نمی گذارد، اعلام نمود: اعتقاد دارم پرسپولیس احتیاج به زمان دارد و در خوب بودن تیم ما هیچ شکی وجود ندارد. اول باید در نظر بگیریم سرمربی پرسپولیس عوض شده است و بازیکنان احتیاج به زمان دارند تا با تفکرات کادر فنی آشنا شده و خواسته های سرمربی را به بهترین شکل در زمین پیاده نمایند.

ترابی در ادامه اضافه کرد: نکته دیگر که باید به آن اشاره کنم، این است که لیگ برتر تازه آغاز شده است و تیم ما برای هماهنگی بیشتر به انجام بازی های بیشتری احتیاج دارد. پرسپولیس قطعاً به مروز زمان از لحاظ هماهنگی تیمی، انجام بازی های زیبا و نتیجه دریافت، شرایط بهتری پیدا خواهد نمود.

ترابی درباره اینکه سرخپوشان در لیگ برتر سال جاری، شکست زودهنگامی برابر تراکتور تجربه کردند، به خبرنگاران گفت: در آن بازی هم نمایش خوبی داشتیم و مستحق باخت نبودیم. البته بازی برابر تیمی مثل تراکتور در زمین حریف سخت است، اما به اندازه کافی فرصت داریم تا آن شکست را جبران نموده و امتیازات موردنظرمان را کسب کنیم.

وی در خصوص دیدار پرسپولیس برابر استقلال که یکشنبه هفته آینده برگزار خواهد شد، اعلام کرد: دربی شرایط خاص خود را دارد. هر دو تیم دوست دارند که برنده شوند و طرفداران شان را خشنود نمایند. هدف ما هم چیزی جز کسب پیروزی نیست و امیدوارم سه امتیاز این بازی مهم را کسب کنیم.

هافبک پرسپولیس با بیان اینکه شرایط دو تیم نمی تواند ملاکی برای پیش بینی نتیجه دربی باشد، گفت: خیلی ها می گویند که چون پرسپولیس شرایط خوبی دارد، برنده این بازی خواهد بود، اما در فوتبال چیزی قابل پیش بینی نیست. ما دوست داریم برنده از زمین بیرون بیاییم، اما اگر فکر کنیم این بازی ساده است، ضربه می خوریم. استقلال تیم قابل احترامی است و باید با انگیزه بالایی بازی کنیم. شرایط هر مسابقه متفاوت است و باید در این مسابقه باهوش فوتبال بازی کنیم تا کمترین اشتباه را داشته باشیم.

ترابی درخصوص احتمال گلزنی اش در دربی 90 توضیح داد: من به گل زدن در دربی فکر نمی کنم و این را صادقانه می گویم. مسئله مهم برای من این است که تیمم برنده از زمین بیرون بیاید. چون اگر سه امتیاز این بازی را بگیریم، یعنی تمام بازیکنان عملکرد خوبی داشته اند. امیدوارم این اتفاق رخ دهد و ما برابر حریف سنتی مان به برد برسیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 26 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: mfiroozi.ir شناسه مطلب: 245

به "ترابی: اگر فکر کنیم دربی ساده ای در پیش داریم، ضربه می خوریم، در خوب بودن تیم ما هیچ شکی وجود ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترابی: اگر فکر کنیم دربی ساده ای در پیش داریم، ضربه می خوریم، در خوب بودن تیم ما هیچ شکی وجود ندارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید