هدف نو فرهاد مجیدی

به گزارش مجله فیروزی، تا چند هفته گذشته به نظر می رسید که عظیمترین دستاورد فرهاد مجیدی برای این فصل کسب سهمیه آسیایی باشد. رقابت سخت با تیم هایی که در تعقیب استقلال قرار داشتند رسیدن به آسیا را به چالشی عظیم برای مربی جوان این تیم تبدیل نموده بود. نتایج خوب شاگردان مجیدی در این چند هفته و لغزش رقبا، اما تا حدود زیادی خیالشان را برای آسیا راحت نموده است. آن ها حتی پایشان را از این هدف فراتر گذاشته و نیم نگاهی به کسب اسم نایب قهرمانی لیگ دارند. اسمی که شاید تا چند هفته گذشته بعید به نظر می رسید، اما بعد از افت شاگردان محرم نویدکیا و برد های استقلال خیلی هم دور از دسترس نیست.

هدف نو فرهاد مجیدی

در حال حاضر این دو تیم با اختلاف 6 امتیازی از هم در جدول قرار دارند. حتی در صورت برد این هفته سپاهان مقابل صنعت نفت هم در صورتی که استقلال سایپا را شکست دهد باز هم فرهاد می تواند به کسب رتبه دوم امیدوار باشد. نکته مهم این رقابت بازی رودرروی دو تیم در هفته انتهای است. دیداری که در هر شرایطی می تواند یکی از مهم ترین بازی های فصل باشد. این بازی هم برای استقلال و هم برای سپاهان و هم برای پرسپولیس می تواند حکم مرگ و زندگی را داشته باشد.

آبی های تهران، اما برای نگه داشتن امیدهایشان تا هفته آخر باید نفت مسجدسلیمان و نساجی را هم شکست دهند. اتفاقی که روی کاغذ شاید کار خیلی سختی نباشد. آن ها از آن سو هم باید در انتظار امتیاز از دست دادن سپاهان مقابل شهرخودرو و ذوب آهن باشد. کوشش ذوب آهن برای سقوط نکردن و تیم آماده و سرحال شهرخودرو باعث می گردد تا تنور این رقابت گرم تر گردد و نتوان هیچ اتفاقی را غیرممکن دانست.

البته استقلالی ها روی کاغد حتی می توانند به قهرمانی و دریافت صندلی پرسپولیس هم امیدوار باشند، اما به نظر می رسد که مجیدی اهدافش را روی گزینه های منطقی تر متمرکز کند. نایب قهرمانی هدفی است که در صورت پیروزی استقلال در تمام بازی هایش و ادامه افت شاگردان نویدکیا می تواند یک انتها شیرین برای فصل نه چندان خوب آبی ها باشد. اختلاف 9 امتیازی استقلال با تیم چهارم جدول و حاشیه امنیت آن ها برگ برنده ای است که باعث می گردد استقلال بدون استرس و نگرانی و با خیال راحت به مصاف حریفان برود و همه جوره شرایط برای رتبه دومی فراهم باشد.

فوتبال 360

منبع: فرارو
انتشار: 28 تیر 1400 بروزرسانی: 28 تیر 1400 گردآورنده: mfiroozi.ir شناسه مطلب: 1538

به "هدف نو فرهاد مجیدی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هدف نو فرهاد مجیدی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید