سرمربی معروف 2 روز دیگر در تهران

به گزارش مجله فیروزی، به گزارش خبرنگاران و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، با لغو پرواز آدینه ولادیمیر آلکنو به ایران از سوی دولت روسیه، سرمربی تیم ملی کشورمان با پرواز جایگزین روز یکشنبه 29 فروردین به وسیله فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) وارد ایران خواهد شد.

سرمربی معروف 2 روز دیگر در تهران

پیش از این قرار بود سرمربی مردان ایران امروز آدینه 27 فروردین وارد کشورمان گردد. بلیت پرواز الکنو به ایران از جهت هوایی مسکو - استانبول - تهران توسط فدراسیون والیبال تهیه شده بود، اما اوج گیری دوباره کرونا در دنیا، پرواز های روسی را هم با محدودیت دوباره روبرو کرد.

تاتیانا گولیکووا معاون نخست وزیر روسیه، روز دوشنبه 24 فرودین اعلام نموده بود کشورش برای جلوگیری از شیوع بیشتر ویروس کرونا، محدودیت هایی برای پرواز های منظم و چارتر از مبدأ روسیه به مقصد ترکیه، از تاریخ 15 آوریل تا اول ژوئن اعمال می نماید.

با اعلام رسمی محدودیت های پروازی روسیه، پرواز روز آدینه آلکنو به ایران لغو شد تا فدراسیون والیبال ایران جهت دیگری برای پرواز او جایگزین کند. به این ترتیب سرمربی تیم ملی مردان ایران روز یکشنبه 29 فروردین به تهران خواهد رسید.

امیر خوش خبر سرپرست تیم ملی مردان ایران، در این خصوص گفت: از زمانی که احتمال محدودیت پرواز های روسی اعلام شد، فدراسیون والیبال ایران به دنبال پیدا کردن پرواز جایگزین برای سرمربی تیم ملی بود. به محض کنسل شدن پرواز روز آدینه آلکنو، نخستین پرواز ممکن برای رسیدن او به کشورمان را، که روز یکشنبه است، جایگزین و قطعی کردیم. اگر مسئله ای پیش نیاید، آلکنو روز یکشنبه در تهران خواهد بود.

منبع: فرارو
انتشار: 18 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 18 اردیبهشت 1400 گردآورنده: mfiroozi.ir شناسه مطلب: 1420

به "سرمربی معروف 2 روز دیگر در تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرمربی معروف 2 روز دیگر در تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید