قدردانی شاتل موبایل از معلمان با اعطای بسته سه ماهه

به گزارش مجله فیروزی، شاتل موبایل در جهت پاس داشت زحمات معلمان برای تدریس غیرحضوری در شرایط آموزش از راه دور به علت شیوع ویروس کرونا در سال تحصیلی جدید، 20 گیگابایت اینترنت همراه با اعتبار سه ماه به سیم کارت ایشان هدیه داد.

قدردانی شاتل موبایل از معلمان با اعطای بسته سه ماهه

به گزارش خبرنگاران، بنابراعلام روابط عمومی شاتل موبایل، با توجه به ضرورت پیشگیری از شیوع بیماری کرونا و فعالیت غیرحضوری مدارس، این اپراتور تلفن همراه با هدف ایجاد سهولت در ارائه محتواهای آموزشی و قدردانی از معلمان عزیز کشورمان که در شرایط فعلی و به دلیل شیوع بیماری، متحمل زحمات مضاعفی شده اند، بسته اینترنتی 3 ماهه هدیه با حجم 20 گیگابایت را به این قشر تلاشگر اختصاص داده است.

این بسته هدیه در ادامه اقدامات قبلی شاتل موبایل در جهت پیشگیری از شیوع بیماری و تسهیل ارتباطات در زمان همه گیری ویروس کرونا برای معلمان در نظر گرفته شده است.

از جمله این اقدامات می توان به فراهم کردن امکان خرید سیم کارت و ثبت نام به صورت غیرحضوری، افزایش پهنای باند اینترنت، حمایت از کمپین خیریه مهربانه برای تهیه اقلام بهداشتی برای گروه های آسیب پذیر، بسته اینترنت هدیه برای معلمان در سال تحصیلی گذشته اشاره کرد.

این بسته هدیه به صورت اتوماتیک و بدون نیاز به هیچ گونه اقدام خاصی فعال شده است.

تمامی معلمان شاتل موبایلی که از سوی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به این اپراتور معرفی شده اند، می توانند از این بسته هدیه استفاده کنند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 8 آبان 1399 بروزرسانی: 8 آبان 1399 گردآورنده: mfiroozi.ir شناسه مطلب: 1043

به "قدردانی شاتل موبایل از معلمان با اعطای بسته سه ماهه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قدردانی شاتل موبایل از معلمان با اعطای بسته سه ماهه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید