مارادونا: مسیِ آرژانتین من در بهترین مقطع از دوران بازیگری اش بود

به گزارش مجله فیروزی، اسطوره فوتبال آرژانتین مدعی است که زمانی که لیونل مسی در تیم تحت راهنمایی او بازی می کرد، در بهترین فرم از تمام دوران بازیگری اش قرار داشت.

مارادونا: مسیِ آرژانتین من در بهترین مقطع از دوران بازیگری اش بود

به گزارش مجله فیروزی، دیه گو مارادونا که به تازگی به دنیای فوتبال برگشته و راهنمایی تیم خیمناسیا لاپلاتا در دسته اول فوتبال آرژانتین را برعهده گرفته است، در حاشیه مراسم معارفه اش به عنوان سرمربی جدید درباره مسائل مختلفی صحبت کرد که دوران مربیگری اش در تیم ملی آرژانتین در سال های 2009 تا 2010 نیز یکی از آنها بود. او گفت: در جام دنیای 2010 که من سرمربی آرژانتین بودم، تیم ما مسی را در بهترین مقطع از دوران بازیگری اش در اختیار داشت. من این را به همه خواهم گفت. او باورنکردنی بود. بعد از انتها تمرینات گروهی، ما در زمین تمرینی می ماندیم تا زدن ضربات ایستگاهی را تمرین کنیم. ما می ماندیم تا او بیشتر به سمت دروازه شوت بزند اما نه برای اینکه به او بگویم چگونه ضرباتش را بزند، فقط به او می گفتم باید توپ را به مرکز دروازه بزنی. حالا هم می بینید که او مدام دارد گل می زند.

مارادونا اضافه نمود: در آن مقطع همه آنهایی که می گفتند دوست و طرف من هستند، دروغ گفتند. کمی طول کشید تا از ضربه ای که از آن مقطع خوردم بهبودی پیدا کنم و دوباره به سراغ مربیگری بروم. احساس کردم مردم می خواهند که من سرمربی تیم قهرمان دنیا باشم.

تیمی که مارادونا راهنماییش را در جام دنیای 2010 برعهده داشت، در مرحله یک چهارم نهایی با قبول شکست 4 بر صفر مقابل آلمان از گردونه رقابت ها حذف و به دنبال آن مارادونا از کار برکنار شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 15 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: mfiroozi.ir شناسه مطلب: 201

به "مارادونا: مسیِ آرژانتین من در بهترین مقطع از دوران بازیگری اش بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مارادونا: مسیِ آرژانتین من در بهترین مقطع از دوران بازیگری اش بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید