مدرسه تابستانی سرطان

به گزارش مجله فیروزی، انجمن علمی دکتری پیوسته بیوتکنولوژی دانشگاه تهران در نظر دارد برنامه ای سه روزه با عنوان مدرسه سرطان را در این دانشگاه برگزار کند.

مدرسه تابستانی سرطان

به گزارش باشگاه دانشجویان خبرنگاران، موضوعاتی همچون ژنتیک سرطان، ایمنی درمانی، فارماکولوژی، بیوسنسور و بیوانفورماتیک در این برنامه مورد بحث قرار می گیرد.

دکتر کیوان مجیدزاده، رییس پژوهشکده معتمد جهاد دانشگاهی، دکتر سیروس زینلی، رییس انجمن بیوتکنولوژی ایران، دکتر مصطفی عظیم زاده، عضو هیات علمی نانو بیوتکنولوژی دانشگاه علوم پزشکی یزد، دکتر الهام ریسمانی، دکترای بیوتکنولوژی از انستیتوی پاستور، دکتر لادن مفاخر، دکترای بیوتکنولوژی دارویی از انستیتو پاستور، دکتر عباس اعظمی، دکترای حرفه ای داروسازی از دانشگاه علوم پزشکی تهران و فرزانه جعفریان، کارشناس ارشد ژنتیک از دانشگاه علوم پزشکی یزد اساتیدی هستند که در این رویداد علمی به سخنرانی خواهند پرداخت.

در روز اول، سخنرانی اساتید، در آمفی تئاتر گروه میکروبیولوژی دانشگاه تهران برگزار می شود. روز دوم، برنامه بازدید از پژوهشکده معتمد انجام می شود و روز سوم نیز با برگزاری کارگاهی با محققین انستیتو پاستور در آمفی تئاتر گروه میکروبیولوژی به پایان خواهد رسید.

مدرسه سرطان در روزهای سه شنبه 5 شهریور تا پنجشنبه 7 شهریور از ساعت 9 تا 16 برگزار خواهد شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 11 شهریور 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: mfiroozi.ir شناسه مطلب: 127

به "مدرسه تابستانی سرطان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدرسه تابستانی سرطان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید