معنوی نژاد: تلاش می کنم در المپیک با تیم ملی باشم

به گزارش مجله فیروزی، دریافت کننده تیم والیبال سایپای تهران گفت: امیدوارم که هرکس حقش بود به ترکیب تیم ملی در المپیک برسد و من نیز همه تلاش خودم را به کار می گیرم.

معنوی نژاد: تلاش می کنم در المپیک با تیم ملی باشم

به گزارش مجله فیروزی، جواد معنوی نژاد دریافت کننده تیم والیبال سایپای تهران، پس از پیروزی سه بر یک مقابل شهرداری گنبد، در جمع مجله فیروزی گفت: برای ما برد مهم بود که خدا را شکر تیم خوب گنبد را بردیم، همانطور که دیدید بازیکنان گنبد واقعا در برخی پوئن های حساس ما را خسته می کردند.

او اضافه کرد: البته حسن خوب بازی امروز این بود که 14 نفر تیم سایپا برای به دست آمدن این پیروزی کمک کردند که نشان از تیم بودن تیم ما دارد.

ملی پوش تیم سایپا درباره داوری ها نیز گفت: داوری به سود کسی نبود و عدالت لازم وجود داشت. نمی خواهم درباره قضاوت صحبت کنم چون در آن جایگاه نیستم، اما به عنوان یک بازیکن میخواهم بگویم که خوب بود. با این حال بهتر است کارشناسان داوری فیلم بازی را دیده و نظر دهند.

او در مورد دلیل زودتر برگزار شدن این بازی هم گفت: فکر کنم درخواست تیم گنبد بود که کمی زودتر برگزار شود چون پرواز داشتند.

معنوی نژاد در پاسخ به این سوال که آیا می تواند برای المپیک در ترکیب تیم ملی ایران قرار بگیرد؟ اظهار کرد: برای انتخابی المپیک تقریبا یک ماه اول در اردو بودیم و در یک هفته پایانی نظر کادرفنی این بود که کسان دیگری باید در ترکیب اعزامی باشند. چهارسال پیش هم نشد که برای المپیک با تیم ملی باشم، اما در این دوره ان شاءالله بتوانم به تیم ملی برسم.

او تاکید کرد: البته همه تلاش می کنیم و امیدوارم همه آن هایی که حقشان است در ترکیب نهایی قرار بگیرند.

دریافت کننده تیم ملی والیبال ایران درباره شرایط سالن خانه والیبال تهران نیز گفت: کفپوش یک مقدار لیز هست و چند بار هم گفته ایم. امیدوارم مدیران و مسئولان مسائل را برطرف کنند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 24 اسفند 1398 بروزرسانی: 30 فروردین 1399 گردآورنده: mfiroozi.ir شناسه مطلب: 621

به "معنوی نژاد: تلاش می کنم در المپیک با تیم ملی باشم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معنوی نژاد: تلاش می کنم در المپیک با تیم ملی باشم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید