نقش رنگ در افزایش روحیه شهروندان جدی گرفته شود

به گزارش مجله فیروزی، معاون آموزشی جهاد دانشگاهی البرز با دعوت از عموم شهروندان برای بازدید از نمایشگاه عکس رنگ در فضای شهری که در خانه هنرمندان کرج برپا شده است، توضیح داد: استقبال شهرندان از این نمایشگاه باعث افزایش انگیزه در هنرجویان برای ارائه کارهای بهتر خواهد بود.

نقش رنگ در افزایش روحیه شهروندان جدی گرفته شود

محمود شکریان در گفت وگو با مجله فیروزی، با اشاره به برگزاری نمایشگاه عکس رنگ در فضای شهری اظهار کرد: این نمایشگاه که حاصل تلاش هنرجویان جهاد دانشگاهی البرز است، تا پنج شنبه (11 مهر) از ساعت 16 الی 20 در خانه هنرمندان کرج میزبان علاقه مندان هنر عکاسی است.

وی ادامه داد: در این نمایشگاه 53 عکس با موضوع رنگ در فضای شهری به نمایش گذاشته شده است.

وی با اشاره به هدف برگزاری این نمایشگاه توضیح داد: ایجاد انگیزه و کشف استعدادهای جدید در حوزه عکاسی و فراهم آوردن شرایطی برای شرکت در دوره های کوتاه مدت برای علاقه مندان این هنر بخشی از اهداف برگزاری این نمایشگاه است.

وی توضیح داد: علاقه مندان به هنر عکاسی می توانند از این نمایشگاه بازدید کنند و از شرایط شرکت در دوره های کوتاه مدت عکاسی جهاد دانشگاهی البرز مطلع شوند.

معاون آموزشی جهاد دانشگاهی البرز افزود: این نمایشگاه حاصل تلاش هنرجویانی است که می خواهند در آینده نزدیک جزو عکاسان مطرح کشور باشند به همین دلیل معاونت آموزشی جهاد دانشگاهی به فراخور امکاناتی که دارد شرایط ارائه آموزش با کیفیت را به این علاقه مندان فراهم می کند.

وی با دعوت از عموم شهروندان برای بازدید از این نمایشگاه توضیح داد: استقبال شهرندان از این نمایشگاه باعث افزایش انگیزه در هنرجویان برای ارائه کارهای بهتر خواهد بود.

این مسئول با اشاره به اینکه علاقه مندان در صورت تمایل می توانند نسبت به خرید آثار مورد علاقه خود اقدام کنند، گفت: بدون شک خرید آثار این هنرجویان انگیزه مضاعفی درآنها برای فعالیت حرفه ای در این رشته ایجاد می کند.

معاون آموزشی جهاد دانشگاهی البرز با اشاره به دلیل انتخاب موضوع رنگ در فضای شهری برای این نمایشگاه افزود: متاسفانه شهرداری در فضای شهری اهمیت رنگ را چندان جدی نمی گیرد در صورتی که این المان تاثیر به سزایی در زیباسازی سیما و فضای زندگی شهروندان و افزایش روحیه آنها دارد.

وی گفت: این نمایشگاه تلنگری به مدیریت شهری برای نشان دادن اهمیت رنگ در فضاسازی و مبلمان شهری است و امیدواریم که دیده شود.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 14 آبان 1398 بروزرسانی: 30 فروردین 1399 گردآورنده: mfiroozi.ir شناسه مطلب: 300

به "نقش رنگ در افزایش روحیه شهروندان جدی گرفته شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نقش رنگ در افزایش روحیه شهروندان جدی گرفته شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید