والاس: خانواده ترامپ پروتکل های بهداشتی را رعایت نکرد

به گزارش مجله فیروزی، ایرنا نوشت: مجری معروف شبکه فاکس نیوز روز آدینه پس از شنیدن خبر ابتلای رییس جمهوری آمریکا به کرونا گفت: خانواده ترامپ در اولین مناظره انتخاباتی پروتکل های بهداشتی را شکست.

والاس: خانواده ترامپ پروتکل های بهداشتی را رعایت نکرد

کریس والاس مجری اولین دور از مناظره انتخاباتی میان جو بایدن و دونالد ترامپ تنها چند ساعت پس از شنیدن خبر ابتلای ترامپ به کرونا در مصاحبه با شبکه فاکس نیوز به نحوه حضور ترامپ و خانواده وی در مناظره پرداخت و گفت که خانواده ترامپ با استفاده نکردن از ماسک دستورالعمل های بهداشتی و ایمنی را شکست.

به گفته والاس، خانواده ترامپ برخلاف بایدن و همسرش بدون استفاده از ماسک های بهداشتی در مناظره حضور یافت.

مجری شبکه فاکس نیوز اضافه نمود: خانم ملانیا ترامپ در ابتدای برنامه با ماسک حضور یافت اما پس از آنکه بر روی جایگاه نشست ماسک خود را برداشت.

والاس تاکید نمود: من متوجه نشدم که کی خانواده ترامپ وارد سالن شد، اما همه اعضای خانواده وی از جمله ایوانکا و تیفانی پس از نشستن هیچ یک ماسک بر صورت نداشتند.

مجری فاکس نیوز خاطر نشان کرد که در ابتدای مناظره انتخاباتی کارکنان بهداشتی کلیولند به تمام اعضای خانواده ترامپ ماسک دادند اما هیچ یک از آنان از ماسک ها استفاده نکردند.

دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا، گفت که تست های تشخیصی انجام گرفته از او و همسرش، ملانیا، مثبت است و آن دو دوره قرنطینه خود را شروع می نمایند. دونالد ترامپ، پیش از انجام تست و آگاهی به نتیجۀ آن، به سبب بیماری یکی از نزدیک ترین مشاوران خود، هوپ هیکس، تحت نظر قرار گرفته بود.

او در نخستین مناظره انتخاباتی، جوبایدن رقیب خود را به دلیل ماسک زدن مورد تمسخر قرار داد. او روز پنجنشنبه به وقت محلی در جریان یک سخنرانی برای طرفداران خود در پنسلوانیا که عمدتا ماسک نزده بودند، پرسید آیا آنها کسی را می شناسند که بیشتر از بایدن از ماسک خوشش بیایید.

311311

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 16 آبان 1399 بروزرسانی: 16 آبان 1399 گردآورنده: mfiroozi.ir شناسه مطلب: 1063

به "والاس: خانواده ترامپ پروتکل های بهداشتی را رعایت نکرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "والاس: خانواده ترامپ پروتکل های بهداشتی را رعایت نکرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید