واگذاری انحصاری بلیت فروشی بازی های پرسپولیس در ازای وام 7 میلیاردی!

به گزارش مجله فیروزی، یک شرکت تبلیغاتی بلیت فروشی اینترنتی انحصارا بلیت فروشی دیدارهای پرسپولیس در لیگ نوزدهم را بر عهده گرفته که این انحصار در نتیجه دریافت یاری قرض الحسنه 7 میلیاردی حاصل شده است.

واگذاری انحصاری بلیت فروشی بازی های پرسپولیس در ازای وام 7 میلیاردی!

به گزارش خبرنگاران، باشگاه پرسپولیس با ارسال نامه ای به فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ، پیمانکار فروش بلیت های خود در لیگ نوزدهم را معین کرد و این شرکت مسئولیت فروش اینترنتی بازی های سرخ های پایتخت را برعهده گرفت.

طبق این نامه، باشگاه پرسپولیس با دریافت یاری قرضی 7 میلیاردی یک شرکت تبلیغاتی، پذیرفته بلیت فروشی بازی های خانگی خود در لیگ نوزدهم را به این شرکت واگذار کند. طبق بیانیه این شرکت بلیت فروشی های بازی های پرسپولیس از 13 شهریور توسط این شرکت شروع خواهد شد و بلیت ها با قیمت پایه 5 هزار تومان فروخته خواهند شد.

باشگاه پرسپولیس هم با توجه به این قراردادی که 3 ماه پیش با این شرکت بسته است، وام قرض الحسنه ای را در آن موقع گرفت و توانست بخشی از مسائل اقتصادی خود را حل نماید.

در بخشی از اطلاعیه این شرکت آمده است: موضوع بلیط فروشی مسابقات میزبانی پرسپولیس بصورت انحصاری به این شرکت واگذار شده و فعالیت هر شرکت و یا شخص حقیقی و حقوقی دیگری در این زمینه غیرمجاز و غیرقانونی است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 19 شهریور 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: mfiroozi.ir شناسه مطلب: 138

به "واگذاری انحصاری بلیت فروشی بازی های پرسپولیس در ازای وام 7 میلیاردی!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واگذاری انحصاری بلیت فروشی بازی های پرسپولیس در ازای وام 7 میلیاردی!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید