اتفاقات جدید و مهم در پرونده محرومیت عیسی آل&zwnjکثیر

به گزارش مجله فیروزی، وکیل حقوقی پرسپولیس بیان کرد دادگاه CAS اعتراض این باشگاه را در پرونده عیسی آل کثیر ثبت نموده است.

اتفاقات جدید و مهم در پرونده محرومیت عیسی آل&zwnjکثیر

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، وکیل باشگاه پرسپولیس اظهار داشت این باشگاه در پرونده محرومیت عیسی آل کثیر درخواست برطرف محرومیت را در دادگاه عالی ورزش به ثبت رسانده است.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، امیرساعد وکیل نماینده و وکیل حقوقی باشگاه پرسپولیس در مورد اتفاقات جدید پیرامون اعتراض به محرومیت عیسی آل کثیر اظهار کرد: همان گونه که پیش از این به طرفداران و فوتبال دوستان اعلام شده بود، سیاست مدیریت باشگاه، احقاق حقوق همه جانبه و حمایت از بازیکنان ارزنده تیم و صیانت حداکثری از منافع باشگاه است.

شبکه های اجتماعی خودتان را به صورت هوشمند رصد کنید

شبکه های اجتماعی خودتان را به صورت هوشمند رصد کنید

وی اضافه نمود: به همین دلیل با اعلام دیوان داوری ورزش (CAS)، لایحه باشگاه پرسپولیس با خواسته برطرف محرومیت عیسی آل کثیر و حضور او در مسابقه فینال لیگ قهرمانان آسیا تا معین تکلیف نهایی پرونده اعلام وصول شده و کنفدراسیون فوتبال آسیا مکلف است لایحه خود را درباره درخواست دستور موقت باشگاه پرسپولیس حداکثر تا تاریخ 24 آذر به دیوان داوری ورزش ارسال کند.

او در نهایت ابراز امیدواری کرد با کوشش های باشگاه طی روز های آینده، دیوان عدالت ورزش با رسیدگی عادلانه، فرآیند حقوقی این پرونده را دنبال کند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 16 دی 1399 بروزرسانی: 16 دی 1399 گردآورنده: mfiroozi.ir شناسه مطلب: 1189

به "اتفاقات جدید و مهم در پرونده محرومیت عیسی آل&zwnjکثیر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اتفاقات جدید و مهم در پرونده محرومیت عیسی آل&zwnjکثیر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید