بازی حیثیتی با ماشین سازی داریم، آرزو دارم در تبریز سرمربیگری کنم

به گزارش مجله فیروزی، علی دایی عصر امروز چهارشنبه در نشست خبری قبل از بازی دو تیم سایپا با ماشین سازی در تبریز گفت: بازی فردا شاید اهمیت زیادی برای هر دو تیم نداشته باشد ولی از نظر حیثیتی خیلی مهم است و کوشش می کنیم فردا دست پر میدان را ترک کنیم.

بازی حیثیتی با ماشین سازی داریم، آرزو دارم در تبریز سرمربیگری کنم

وی با بیان اینکه ما همیشه بازی های سختی برابر ماشین سازی داشته ایم، ادامه داد: بازی فردا از نظر جدولی نه برای ما و نه برای تیم حریف می تواند کاری انجام دهد.

دایی با اشاره به اینکه فردا بازی سختی در پیش دارد، گفت: سه امتیاز بازی فردا می تواند ما را به بالای جدول نزدیک کند. امیدوارم که در خاتمه فصل جزو تیم های بالای جدول باشیم.

سرمربی سایپا با تاکید بر اینکه ماشین سازی از نظر کادر فنی و مالکیت توانمند است ابراز داشت: ما نیز تیم جوانی داریم و با تمام بضاعت مان وارد این بازی می شویم و امیدوارم سه امتیاز این بازی را کسب کنیم.

وی در مورد معرفی بازیکنان جوان و خوب به لیگ برتر توسط خودش گفت: افتخار می کنم که در این چند سال جوانان خوبی را به فوتبال معرفی کردم، از این به بعد هم همین کار را خواهم کرد.

دایی با اشاره به اینکه در فوتبال نباید فقط با سرمایه گذاری به جایی رسید، اضافه نمود: به نظر من وظیفه مربی معرفی کردن جوانان به فوتبال کشور است، مهدی طارمی و احمد نورالله ی را من به پرسپولیس آوردم و همان موقع پیشکسوتان و طرفداران می گفتند که این چه بازیکنی است که جذب می کنید.

سرمربی سایپا با بیان اینکه کار کردن با بازیکن اسمی یا غیر اسمی فرقی نمی نماید، گفت: زمانی که در پرسپولیس بودم، در نیم فصل دوم حتی یک ریال هم به تیم واریز نشد و رویانیان ماشین فروخت و به بازیکنان پول تزریق کرد.

وی با بیان اینکه فوتبال فقط مربی گری نیست، گفت: البته هر تیمی که می خواهد پیروز باشد باید پول داشته باشد تا بتواند بازیکن اسمی هم جذب کند. کادر پشتیبانی مثل مدیریت بسیار مهم است و می تواند تیم را حمایت کند اما متأسفانه در چند سال اخیر به غیر از سال گذشته که آقای درویش تا حدودی پا به پای ما آمد، از نظر مدیریتی مشکل داشتیم.

دایی اضافه نمود: سال گذشته اگر پنالتی ما برابر همین ماشین سازی گرفته می شد شاید وضعیت ما فرق می کرد. در تیم صبای قم و نفت تهران چنین مشکلاتی بود اما با همین تیم ها توانستیم نتایج خوبی بگیریم و قهرمانی جام حذفی را با نفت تهران بگیریم.

وی با بیان اینکه احتیاج مبرمی به سه امتیاز بازی فردا داریم، گفت: یک امتیاز برای ما کافی نیست و می خواهیم دست پر از استادیوم خارج شویم. بازی های خاتمهی برای تیم هایی مثل ما خیلی سخت است و باید از نظر انگیزشی کار بیشتری روی بازیکنان انجام دهیم.

سرمربی سایپا گفت: در این گونه بازی ها شاید برد و باخت برای بازیکن زیاد مهم نباشد ولی کار بسیار سخت انگیزه است و تیم هایی که مثل ما نه پول و نه طرفدار دارند کار کردن در هفته های خاتمهی بسیار سخت تر است.

وی با بیان اینکه الان در تیم سایپا جوانانی داریم که در آینده حرف های زیادی برای گفتن خواهند داشت، گفت: بنده هر جایی کار نموده ام همیشه توجه ویژه ای به جوانگرایی داشتم.

دایی سپس در مورد دلایل حضور نداشتنش در تیم های تبریزی گفت: یکی از آرزوهای من است که بتوانم در تبریز سرمربی گری کنم.

وی با تاکید بر اینکه تیم های آذربایجانی شایستگی زیادی دارند، ادامه داد: امیدوارم فوتبال آذربایجان قهرمان لیگ برتر گردد. فوتبال این استان حرف های زیادی برای گفتن دارد.

دایی در مورد تیم فوتبال تراکتورسازی نیز گفت: تراکتور فصل خوبی پشت سر گذاشت و غیر از دو بازی آخر که متأسفانه باعث شد شرایطش در جدول آنطور که باید نباشد ولی امیدوارم در خاتمه پیروز باشد.

وی در همین خصوص اضافه نمود: تراکتور ظرفیت ها و پتانسیل های بالایی دارد و امیدوارم پیروز گردد ولی مطمئن هستم که این تیم خوب با این تعداد طرفدار در سال های بعد نتایج بسیار خوبی را کسب می نماید.

وی در مورد بعضی مباحث در مورد تبانی در لیگ برتر ایران گفت: شما فکر می کنید کسی جرأت دارد با من تماس گرفته و چیزی بخواهد؟ ما همیشه با شرف زندگی کردیم، همینطور رضا مهاجری که من سال های سال او را می شناسم و جزو اولین دوستان فوتبالی من به حساب می آید.

دایی اضافه نمود: منچستر به آن شکل به بارسلونا می بازد و دخه آ آنطور گل می خورد، آیا آنها هم تبانی نموده بودند؟ متأسفانه پرداختن به حواشی باعث می گردد که شما اصل را فراموش کنید.

وی گفت: اگر در سایر تیم های تبانی می گردد را نمی دانم ولی این را می دانم فساد در کل کشور رخنه نموده است و فقط مختص فوتبال نیست.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 21 تیر 1398 بروزرسانی: 3 مهر 1399 گردآورنده: mfiroozi.ir شناسه مطلب: 61

به "بازی حیثیتی با ماشین سازی داریم، آرزو دارم در تبریز سرمربیگری کنم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازی حیثیتی با ماشین سازی داریم، آرزو دارم در تبریز سرمربیگری کنم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید