خودرو

4 غیرنظامی بر اثر انفجار بمب در افغانستان کشته شدند

به گزارش خبرنگاران به نقل از خبرگزاری افق، مقام های محلی در ننگرهار واقع در شرق افغانستان امروز یکشنبه از کشته شدن 4 غیرنظامی در این ولایت خبر دادند.

2 بهمن 1399

بی احتیاطی در پخت نان، شش خودرو را به آتش کشید

فرمانده انتظامی شهرستان خمینی شهر از آتش دریافت پارکینگ یک منزل مسکونی و 6 دستگاه خودرو به دلیل بی احتیاطی یک شهروند در پخت نان با استفاده از سوخت گازوئیل اطلاع داد.

1 بهمن 1399

کشف یک دستگاه پهباد غیرمجاز توسط هنگ مرزی سرخس

فرمانده هنگ مرزی سرخس از کشف یک دستگاه پهباد غیرمجاز توسط مامورین اطلاعات این یگان اطلاع داد و گفت: قرار بود با این پهباد مواد مخدر به ترکمنستان ارسال گردد.

15 دی 1399

هیوندای سوناتا N Line 2021 به عنوان یک خودروی خانوادگی مطلوب معرفی گردید

هیوندای با معرفی سوناتا N Line 2021 قدرتمندترین مدل سدان خود را فراوری نموده است که گزینه ای مطلوب در میان خودروهای خانوادگی محسوب می گردد.

5 دی 1399

آخرین قیمت خودروهای داخلی در بازار

به گزارش خبرنگاران، بازار خودرو هفته گذشته را در حالی شروع کرد که اختلافات قیمتی آن به طور بی سابقه ای افزایش یافته بود و حتی در بعضی مواقع قیمت یک خودرو از نمایشگاهی به نمایشگاه دیگر تا 30 میلیون تومان تفاوت داشت اما با پیشروی در هفته گذشته و شروع هفته...

2 دی 1399

بنیانگذار شرکت تسلا کرونا گرفت

بنیانگذار شرکت تسلا که چند روز پیش 4 آزمایش کرونا در یک روز انجام داد که جواب دو تست مثبت و جواب دو تست منفی بود و نسبت به دقت تست های کرونا ابراز تردید کرده بود، حالا می گوید احتمالا به نوع نیمه حاد کرونا مبتلا شده است.

26 آذر 1399

فرصت کوتاه خدمت

آقای رزم حسینی در شرایط بسیار سخت و خطیری سکان داری وزارت صمت را پذیرفته است. نظام تولید و تجارت در ایران سخت ترین روزهای چند دهه اخیرش را می گذارند و با توجه به زمان باقی مانده از دوره قانونی دولت، صدرنشین تازه وزارت صمت فرصت بسیار کوتاهی را برای به یادگار...

15 آبان 1399

بهترین رشته ها برای مهاجرت به کانادا

حضور تعداد زیاد دانشجویان بین المللی، کانادا را به مکانی چند فرهنگی، امن و همراه با ثبات مالی تبدیل نموده است. در ادامه به بهترین رشته ها برای مهاجرت به کانادا اشاره می کنیم.

14 آبان 1399

بخشنامه گمرک درباره خودرو هایی که پرونده قضایی دارند

گمرک جمهوری اسلامی ایران بخشنامه ای را در خصوص ترخیص خودرو هایی که پرونده قضایی دارند، ابلاغ کرد.

5 آبان 1399

تشریح گزارش اخیر آژانس و پیشرفت های هسته ای کشور از زبان کمالوندی

سخنگوی سازمان انرژی اتمی می گوید، ایران به طور طبیعی انتظار دارد با رفع ابهامات و سوالات آژانس در رابطه با دو موضوع پادمانی، دیگر شاهد انتشار موازی گزارش پادمانی هم زمان با گزارش برجامی نباشد. او همچنین با اشاره به پروژه های اجرا شده و برنامه های در دست...

30 مهر 1399

اسباب بازی آموزشی ماهیگیری

بچه ها ما هر کدام علایق خاص خودشان را دارند. زمانی که صحبت از انتخاب بازی های مختلف به میان می آید هر کدامشان گزینه خاص و منحصر به فرد خود را انتخاب می نمایند. برخی ها دوست دارند ساعت ها پای رایانه شان بنشینند و گیم بازی نمایند. در مقابل برخی از بچه ها هستند...

28 مهر 1399

تخت جمشید؛ شکوه هخامنشیان

تخت جمشید یکی از عجایب جهان باستانتخت جمشید یکی از عجایب معماری ایران و جهان باستان است. خرابه های تخت جمشید بیش از هر چیز دیگری عظمت ایران باستان را به تصویر می کشند و تمام ایرانیان به شکوه و عظمت چنین اثر باشکوهی به خود می بالند. امکان ندارد کسی به شیراز...

23 مهر 1399

خبرنگاران پلیس آمریکا یک سیاهپوست را در مقابل چشمان فرزندانش به گلوله بست

تهران- خبرنگاران- نیروهای پلیس ایالت ویسکانسین آمریکا دقایقی پیش یک شهروند سیاهپوست را در مقابل چشمان فرزندانش به گلوله بستند.

21 مهر 1399

دانشگاه آزاد اندیمشک بدون آزمون دانشجو می پذیرد

دانشگاه آزاد اندیمشک برای سال تحصیلی 1400-1399 در مقاطع کاردانی و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته، بدون آزمون دانشجو می پذیرد.

15 مهر 1399

چرخ صنعت چاپ اردبیل به سختی می چرخد

خبرنگاران/اردبیل صنعت چاپ اردبیل حال و روز خوشی ندارد، این صنعت با شیوع ویروس کرونا بیش از پیش از ثبات کاری فاصله گرفت و امروز صنعت چاپ اردبیل پیش می رود اما افتان و خیزان.

15 مهر 1399

محرومان اراضی روستای ابوالفضل صاحب خانه می شوند

رئیس سازمان اموال و املاک بنیاد مستضعفان درباره آخرین تصمیم درباره ساکنان اراضی زردشت اهواز موسوم به روستای ابوالفضل گفت: مقرر شده ساکنان مستضعف این اراضی از سوی نهادهای حمایتی شناسایی شوند و بنیاد مستضعفان برای تامین مسکن آنها در هر مکان ممکن اقدام...

7 مهر 1399

اوکراین شاهد دومین حادثه گروگان گیری است

به گزارش خبرنگاران به نقل از رویترز، مردی مسلح به نارنجک، درمواجهه با نیروهای پلیس اوکراین، یکی از آنها را به گروگان گرفت.

30 شهریور 1399

ماهانه 700 تن پسماند پزشکی در مشهد دفن می شود

خبرنگاران/خراسان رضوی به طور متوسط ماهیانه نزدیک به 700 تن پسماند پزشکی از بیمارستان ها، کلینیک ها و مطب های پزشکی در سطح شهر، توسط سازمان مدیریت پسماند شهرداری مشهد به شیوه بهداشتی دفن می شود.

25 شهریور 1399

اعتراض رسمی روسیه به ضرب وشتم خبرنگاران روسی توسط پلیس آمریکا

سفارت فدراسیون روسیه در واشنگتن رسماً مراتب اعتراض خود به ضرب وشتم خبرنگاران روسی توسط پلیس آمریکا در پورتلند را به وزارت امور خارجه آمریکا خاطرنشان کرد.

24 شهریور 1399

فنایی: اشتباهات داوری ذوب آهن - ماشین سازی عمدی نبود، فدراسیون باید روی داوری تمرکز کند

کارشناس داوری فوتبال ایران گفت: اشتباهاتی مانند آنچه داور بازی ذوب آهن و ماشین سازی انجام داد، عمدی نیست.

21 شهریور 1399
تعداد: (95)