برگزاری جلسه مدیران 4 نماینده ایران در آسیا در فدراسیون فوتبال، جمع بندی نشست؛ کناره گیری از لیگ قهرمانان

به گزارش مجله فیروزی، جلسه چهار نماینده کشورمان برای تصمیم گیری درباره حضور در لیگ قهرمانان آسیا در فدراسیون فوتبال برگزار گردید.

برگزاری جلسه مدیران 4 نماینده ایران در آسیا در فدراسیون فوتبال، جمع بندی نشست؛ کناره گیری از لیگ قهرمانان

برای سفر با تور پوکت تابستان 99 همراه ما باشید. هیچ جا بهتر از سواحل زیبای تایلند نمیتواند خستگی را از تن شما بدر کند و تجربه آرامش را به شما بدهد.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، با اعلام رسمی فدراسیون فوتبال ایران، AFC در نامه ای به فدراسیون ایران گفت نمایندگان کشورمان در فصل آینده لیگ قهرمانان آسیا از حق میزبانی خود محروم خواهند بود و باید در زمین بی طرف به مصاف حریفان بروند.

بر همین اساس و پس از اعلام رسمی این حکم، مدیران چهار باشگاه استقلال، پرسپولیس، سپاهان و شهر خودرو (نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا) صبح امروز (شنبه) جلسه ای را در فدراسیون فوتبال با مهدی علی نژاد، سرپرست معاونت توسعه قهرمانی و ورزش حرفه ای وزارت ورزش برگزار کردند.

پس از این جلسه مقرر شد جلسه دیگری نیز در وزارت ورزش برگزار و تصمیم نهایی در این خصوص در جلسه آینده اتخاذ گردد.

با این حال تصمیم چهار باشگاه استقلال، پرسپولیس، سپاهان و شهر خودرو برای اعتراض به تصمیم کنفدراسیون فوتبال آسیا کناره گیری و انصراف از حضور لیگ قهرمانان آسیاست و قرار نیست نمایندگان ایران در این مسابقات شرکت نمایند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 17 بهمن 1398 بروزرسانی: 20 مهر 1399 گردآورنده: mfiroozi.ir شناسه مطلب: 520

به "برگزاری جلسه مدیران 4 نماینده ایران در آسیا در فدراسیون فوتبال، جمع بندی نشست؛ کناره گیری از لیگ قهرمانان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری جلسه مدیران 4 نماینده ایران در آسیا در فدراسیون فوتبال، جمع بندی نشست؛ کناره گیری از لیگ قهرمانان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید