خودکشی زن راز مرگ را فاش کرد

به گزارش مجله فیروزی، تهران (پانا) - راز مرگ مشکوک مرد جوان پس از یک ماه در حالی فاش شد که همسرش با خوردن اسید قصد خودکشی داشت.

خودکشی زن راز مرگ را فاش کرد

به گزارش ایران، ساعت 6 عصر آدینه 26 شهریور زن جوانی هراسان از خانه اش در یکی از خیابان های مولوی خارج شد و از مردم یاری خواست. زن جوان فریاد می زد: من مایع لوله باز کن خورده ام. نجاتم دهید.

پس از اعلام ماجرا به اورژانس و انتقال زن جوان به بیمارستان وی بلافاصله تحت درمان نهاده شد اما وقتی دلیل این اقدام خود را فاش کرد پای مأموران کلانتری 116 مولوی، بازپرس کشیک ویژه قتل و تیم جنایی به ماجرا باز شد. زن 32 ساله که از شرایط جسمی بدی برخوردار بود در تشریح ماجرا به بازپرس رحیم دشتبان گفت: همسرم حدود یک ماه قبل ناگهان در خانه فوت کرد و چون می ترسیدم مرا در مرگش مقصر بدانند جسدش را داخل خانه نگه داشتم. اما چند روزی که از مرگ همسرم به نام بهزاد گذشته بود، کم کم علائم فساد نعشی ظاهر شد و جنازه بوی بدی گرفت. من که خیلی ترسیده بود کمی بتن آماده نموده و روی جسد همسرم ریختم. اما بتن هم از انتشار بوی بد جسد جلوگیری نکرد. بعد تصمیم گرفتم جسد همسرم را در حالی که بتن روی آن ریخته شده بود از خانه خارج کنم اما نتوانستم. خیلی درمانده و عصبی شده بودم نمی دانستم با جسد همسرم چه کنم از طرفی می ترسیدم به پلیس خبر بدهم چون تصور می کردم به خاطر مرگ همسرم گرفتار می شوم از طرفی هم نگه داشتن جسد در خانه دیگر ممکن نبود به همین دلیل تصمیم گرفتم با خوردن مایع لوله باز کن به زندگی ام سرانجام دهم. اما بعد از خوردن اسید پشیمان شدم و خودم را به خیابان رساندم و از مردم یاری خواستم.

مرگ مشکوک

وقتی بعد از اظهارات زن جوان کارآگاهان اداره دهم و تشخیص هویت پلیس آگاهی راهی خانه وی شدند، یکی از همسایه ها در تحقیقات گفت: خانه متعلق به بهزاد است و مدت هاست که با همسرش در همسایگی ما زندگی می نمایند. خیلی وقت است که بوی شدید تعفن از خانه همسایه به مشام می رسید و همین مسأله باعث آزار و اذیت مان شده بود.

با ورود تیم جنایی به خانه قدیمی، آنها در تنها اتاق خانه قدیمی که حدوداً 12 متر بود و بسیار به هم ریخته و پر از زباله بود تشکی را مشاهده کردند که جسدی روی آن گذاشته شده و روی جسد لایه نازکی از بتن ریخته شده بود. با شکستن لایه بتن، تیم جنایی با جسد مرد 38 ساله در حالی روبرو شدند که به دلیل فساد نعشی دلیل اولیه مرگ وی معین نبود.

جسد به دستور بازپرس شعبه اول دادسرای امور جنایی مرکز برای معین شدن دلیل مرگ به پزشکی قانونی منتقل شد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 1 مهر 1400 بروزرسانی: 1 مهر 1400 گردآورنده: mfiroozi.ir شناسه مطلب: 1625

به "خودکشی زن راز مرگ را فاش کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خودکشی زن راز مرگ را فاش کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید