دادستانی در جریان تخلفات ساختمان سینا بود ، صدور اخطار پلمب 12 ملک خطرناک ، وجود 350 ساختمان ناایمن در تهران

به گزارش مجله فیروزی، عضو هیأت رئیسه شورای شهر تهران با اشاره به اینکه تخلفات انجام گرفته در ساختمان سینا اطهر به بازپرس ویژه و دادستانی تهران ارسال شده بود، گفت: 350 ساختمان ناایمن در پایتخت شناسایی شده است.

دادستانی در جریان تخلفات ساختمان سینا بود ، صدور اخطار پلمب 12 ملک خطرناک ، وجود 350 ساختمان ناایمن در تهران

جهت دریافت خدمات پتینه کاری سقف با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

به گزارش مجله فیروزی به نقل از فارس، زهرا نژادبهرام عضو هیأت رئیسه شورای شهر تهران درباره حادثه حریق در کلینیک سینا- اطهر که دو شب پیش سبب جان باختن 19 نفر بیماران و کادر درمان این کلینیک شد، گفت: طی سال های گذشته بارها به دلیل ناایمن بودن ساختمان کلینیک، سازمان آتش نشانی و شهرداری منطقه یک به مالک تذکر داده بودند و در سال 98 اقداماتی جهت ایمن شدن ساختمان انجام گرفته ولی کامل نبوده است.

وی درباره اینکه چرا کلینیک به دلیل ناایمن بودن و بی توجهی به تذکرات آتش نشانی پلمب نشده است، گفت: به دلیل اینکه در سال 98 مالک اقداماتی جهت اطفای حریق انجام داده است. البته تخلفات این ملک به لحاظ ایمن نبودن توسط شهرداری به دادستانی و بازپرس ویژه تهران اعلام شده بود.

عضو هیأت رئیسه شورای شهر تهران با اشاره به اینکه هنوز علت اصلی این حادثه تعیین نشده است، گفت: دو کمیسیون در شورای شهر به صورت تخصصی و ویژه در حال آنالیز این موضوع هستند.

نژادبهرام با بیان اینکه محسن هاشمی رئیس شورای شهر و پیروز حناچی شهردار تهران هم پیگیر دقیق این حادثه شده اند، گفت: حدود 350 ساختمان ناایمن در پایتخت شناسایی شده که به مالکان و مدیران آنها توسط آتش نشانی جهت برطرف خطر ابلاغیه هایی صادر شده است.

وی گفت: در مناطق 11 و 12 تهران که بافت مرکزی شهر را تشکیل می دهند حدود 12 ساختمان ناایمن و خطرناک توسط آتش نشانی شناسایی شده است که مالکان آن به دلیل بی توجهی به تذکرات، اخطار پلمب گرفته اند.

عضو هیأت رئیسه شورای شهر تهران گفت: البته در تعدادی از این 12 ساختمان، برطرف مشکل ایمنی انجام شده و در سایر موارد اقدامات ایمن سازی در حال اجرا است.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 16 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: mfiroozi.ir شناسه مطلب: 873

به "دادستانی در جریان تخلفات ساختمان سینا بود ، صدور اخطار پلمب 12 ملک خطرناک ، وجود 350 ساختمان ناایمن در تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دادستانی در جریان تخلفات ساختمان سینا بود ، صدور اخطار پلمب 12 ملک خطرناک ، وجود 350 ساختمان ناایمن در تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید