دومین جلسه کارگروه گردشگری استان گلستان برگزار گردید

به گزارش مجله فیروزی، دومین جلسه کارگروه گردشگری به ریاست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری استان گلستان و با حضور مدیرکل میراث فرهنگی گلستان, فرماندار شهرستان گرگان و سایر مسئولان استانی و شهرستانی برگزار گردید.

دومین جلسه کارگروه گردشگری استان گلستان برگزار گردید

به گزارش مجله فیروزی به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گلستان، در این جلسه که امروز یکشنبه 25 شهریورماه 97 برگزار گردید، پیگیری مصوبات جلسه قبل شامل اعلام برآوردهای لازم از لحاظ احتیاج به میزان آب ،برق و گاز مصرفی پروژه ها در مناطق گردشگری استان خصوصا هزارپیچ به دستگاه های اجرایی مربوط و برنامه ریزی لازم به منظور تامین زیر ساخت های مناسب برای اجرای پروژه های گردشگری انجام شد.

همچنین مقرر شد در یک فرصت دو هفته ای دستگاه های اجرایی عضو کارگروه نظرات پیشنهادی خود را در مورد پروژه های گردشگری در منطقه هزارپیچ به دبیرخانه (اداره کل میراث فرهنگی ،صنایع دستی و گردشگری) اعلام نمایند.

همچنین در مورد تامین اعتبار برای انجام مطالعات گردشگری هماهنگی های لازم که در کمیته برنامه ریزی شهرستان ها انجام شده است مقرر شد فرماندار گرگان در مورد تامین آب پارک جنگلی النگدره آنالیز و اقدامات لازم را به عمل آورد.

در مصوبات دستور کار جلسه امروز مقرر شد اداره کل میراث فرهنگی ،صنایع دستی و گردشگری استان گلستان نسبت به معرفی فرصت های سرمایه گذاری به اعضای کارگروه از جمله منابع طبیعی، محیط زیست ،شهردارها آب ،برق و گاز نظرات خود را در مورد تامین زیرساخت ها و امکان واگذاری عرصه به اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری اعلام کند.

منبع: میراث آریا
انتشار: 5 مهر 1398 بروزرسانی: 30 فروردین 1399 گردآورنده: mfiroozi.ir شناسه مطلب: 174

به "دومین جلسه کارگروه گردشگری استان گلستان برگزار گردید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دومین جلسه کارگروه گردشگری استان گلستان برگزار گردید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید