رابطه جی زی و بیانسه در طول زمان؛ عشق، برتر از هرچیز

به گزارش مجله فیروزی، خبرنگاران: بیانسه و جی زی بدون شک، عظیم ترین زوج سوپراستار در صنعت موسیقی هستند و تمام جهان شاهد فراز و نشیب های رابطه شان در طول چندین سال بوده است.

رابطه جی زی و بیانسه در طول زمان؛ عشق، برتر از هرچیز

تمام کار هایی که این دو نفر نموده اند، همواره جهان را مات و مبهوت خودش نموده است؛ از آشنا شدن و همکاریشان گرفته تا پنهان کردن چندین ساله رابطه عاشقانه شان قبل از ازدواج مخفیانه و در نهایت، درمیان گذاشتن سختی ها و دشواری های زندگی مشترکشان با هواداران خود از طریق موسیقی قدرتمند خود.

حالا با توجه به آلبوم جدید Everything Is Love (همه چیز عشق است) و همچنین تور جدید، به نظر می رسد که این زوج در شرایط خوبی هستند و دارند کم کم به پدر و مادر بودن برای دخترشان بلو آیوی (Blue Ivy) و دوقلوهایشان رومی (Rumi) و سر (Sir)، عادت می نمایند.

جدول زمانی رابطه این زوج افسانه ای، آقا و خانم کارتر:

2001-1999: جی زی و بیانسه آشنا می شوند

این دو، زمانی که بیانسه هجده ساله بود، آشنا شدند، به دوست های صمیمی تبدیل شدند و بعد از یک سال، رابطه عاشقانه شان را آغاز کردند.

بیانسه یک بار به مجله Seventeen گفت: هیچ عجله ای در کار نبود؛ هیچکس از من انتظار نداشت که خیلی زود ازدواج کنم. من واقعا اعتقاد ندارم که در سی سالگی همان چیزی را دوست خواهی داشت که در بیست سالگی دوست داری. پس قانون من این بود که قبل از بیست وپنج سالگی هرگز ازدواج نکنم. حس می کنم باید قبل از هزچیزی سعی کنی خودت را بشناسی، بفهمی که دنبال چه چیزی هستی، با خودت وقت بگذرانی، به چیزی که هستی افتخار کنی و بعد زندگی ات را با شخص دیگری شریک شوی.

جی زی هم به مجله Vanity Fair گفت: ما فقط داشتیم سعی می کردیم مدتی با هم قرار بگذاریم. او اضافه نمود: خب، همانطور که می دانید، اول باید سعی کرد. باید طرف مقابل را شگفت زده کرد و او را به رستوران های گران قیمت برد. البته بیانسه تحت تاثیر قرار نمی گیرد، اما من بی شک باید سعی می کردم خفن باشم.

2006-2002: بیانسه و جی زی با موزیک جدید به رابطه شان اشاره می نمایند

در این مدت، جی زی و بیانسه هردو تک آهنگ هایی را منتشر کردند که به عشق بینشان اشاره می کرد. جی زی، بانی و کلاید (Bonnie & Clyde) را منتشر کرد که بیانسه در موزیک ویدئوی آن حضور داشت و همزمان بیانسه، موزیک ویدئوی Crazy In Love را منتشر کرد که جی زی در آن نقش ایفا می کرد. این زوج، سپس در سال 2004 در مراسم VMAs (Video Music Awards) که از شبکه MTV پخش می شد، روی فرش قرمز حاضر شدند و هردو برنده جوایزی شدند. با اینکه در طول مراسم خیلی صمیمی به نظر می رسیدند، اما هیچکدام از آن ها رابطه شان را تایید نکردند.

بیانسه یک بار درباره تک آهنگ پرطرفدار خود، Crazy In Love (عشق دیوانه وار) گفت: این آهنگ درباره زمانی است که در حال عاشق شدن هستی و کار هایی انجام می دهی که با شخصیتت سازگار نیستند، اما اصلا اهمیتی نمی دهی، چون دیگر حد و مرزی نمی شناسی.

آوریل 2008: پنهانی ازدواج کردند

جی زی (به اختصار جی) و بیانسه (به اختصارا بی)، بدون مشورت با کسی در یک مراسم پنهانی و خودمانی در پنت-هاوس تجملاتی جی در نیویورک، ازدواج کردند. در آن موقع منبعی به مجله People گفت: عروسی خیلی احساسی و معنوی بود، همراه با اشک زیاد. این شخص اضافه نمود که این زوج، مراسم عروسی را بی نقص برنامه ریزی کردند.

جی تایید کرد که او و بی، حتی با گذشت چند ماه از ازدواجشان ، باز هم نمی خواستند درباره این قضیه صحبت نمایند.

او به مجله Vibe گفت: من فقط فکر می کنم که این قسمتی از زندگی است که نباید با دیگران به اشتراک بگذاری. اگر در این نوع مشغله ها به خودت استراحت ندهی، دیوانه خواهی شد. من چیز های زیادی از زندگی ام را با جهان به اشتراک گذاشتم، از جمله کودکی ام، خانواده ام و مرگ برادرزاده ام. بالاخره باید چیزی برای خودم داشته باشم. انسان به چیزی احتیاج دارد که باعث گردد ذهنش به او بگوید: اوکی، من می توانم در آرامش باشم و این ختم ماجراست.

بیانسه هم درباره مخفی نگه داشتن رابطه شان صحبت کرد: خب فکر می کنم که همه ما انسان هستیم. او به مجله Seventeen گفت: مهم نیست اگر روی جلد تمام مجلات، بی نقص جلوه می کنی و خوش تیپ ترین، پیروز ترین و خفن ترین آدم هستی؛ درهر صورت روزی غمگین می شوی و احساساتت آسیب می بینند. ممکن است گیج، شنماینده، نگران و هراسان شوی. باید شخصی را پیدا کنی که بتوانید با یکدیگر اوقات سخت را پشت سر بگذارید.

2010: شایعات بارداری

شایعات حول و حوش تصمیم زوج کارتر برای عظیم تر کردن خانواده شان، چند سال بعد از ازدواجشان آغاز شد. خبرنگاران سعی کردند از برآمدگی شکم بیانسه که حدس می زدند ناشی از بارداری باشد، عکس هایی بگیرند، اما متاسفانه مدرک تاییدشده ای در دسترس نبود.

این خواننده در مستند خود که در سال 2013 از شبکه HBO پخش شد، خاطرنشان کرد که باردار بوده، اما بچه سقط شده است. تقریبا دو سال پیش، برای اولین بار باردار شدم او در مستند گفت: به صدای قلب بچه گوش دادم. بهترین صدایی بود که تا آن موقع شنیده بودم. (اوایل بارداری) برای چک آپ به نیویورک برگشتم و دیگر هیچ ضربان قلبی در کار نبود. یک هفته قبل از اینکه پیش دکتر بروم، همه چیز خوب بود، اما ناگهان دیگر ضربان قلبی در کار نبود.

2011: آرزوی بچه دار شدن بی بالاخره برآورده می گردد

و بالاخره واقعا رخ داد. بیانسه در مراسم VMAs سال 2011 که از شبکه MTV پخش می شد، در لس آنجلس روی استیج رفت و شکم برآمده خودش را نوازش کرد و هنگام اجرای آهنگ Love On Top (عشق، برتر ار هرچیز) به تماشاچیان گفت: از شما می خواهم از جایتان بلند شوید و عشقی را که دارد درون من رشد می نماید، حس کنید. جمعیت هم از جای خود بلند شدند و با تشویق هایشان، این خبر خوش را تبریک گفتند.

بی همچنین در مستند خود اظهار کرد که باردار بودن تا مقدار زیادی شبیه عاشق شدن بود. او در اینباره گفت: احساس رهایی و شادی زیادی می کنی، هیچ کلمه ای نمی تواند رشد یک بچه درونت را توصیف کند، در حالی که تو می خواهی با تمام وجود فریاد بزنی و به تمام جهان دراین باره بگویی.

اکتبر 2011: شایعه احمقانه درباره بارداری تقلبی

شایعه ای ناخوشایند وجود داشت که می گفت بیانسه با لقاح مصنوعی باردار شده است. همه چیز از زمانی آغاز شد که این سوپراستار در تاک شویی (Talk Show) استرالیایی حاضر شد و موقع نشستن به نظر رسید که شکمش به سمت داخل تا شد.

بی در مستند Life Is But A Dream (زندگی چیزی جز رویا نیست) به این شایعات اشاره نمود و درباره این گزارشات گفت: شایعه احمقانه... احمقانه ترین شایعه ای که درباره خودم شنیده ام... اینکه فکر نمایند من تا این حد بی مصرفم....

ژانویه 2012

بی و جی در نیویورک به بچه نورسیده خود، بلو آیوی خوش آمد می گویند و درباره این موضوع بی نهایت خوشحالند.

این پدر و مادر تازه کار با عکس های بلو آیوی در شبکه اجتماعی تامبلر (tumblr) پز می دهند. زوج کارتر همچنین نوشتند: ما مشتاقانه شادی مان را با شما قسمت می کنیم. از شما ممنونیم که در این برهه زمانی قشنگ از زندگی مان، به حریم خصوصی ما احترام گذاشتید.

2013: بی و جی، قسمت کوچکی از زندگی خصوصی شان را با هواداران به اشتراک گذاشتند

مستند Life Is But A Dream بیانسه از کانال HBO پخش شد و این زوج برای اولین بار، برخی از لحظات خصوصی و ویدئو های بچگی شان را با جهان به اشتراک گذاشتند. در مستند، صحنه هایی از دوران بارداری بی، سفر این زوج در تعطیلات و سخنرانی بیانسه برای جی در یک جشن تولد، موجود بود.

این مستند تماما از دیدگاه بیانسه سرچشمه می گیرد، چون او در طول مستند، به کمبود اعتمادبه نفس خود از برخی جهات اعتراف نموده و از زنانی که در زندگی اش هستند، قدردانی می نماید. او در اینباره گفت: زن بودن سخت است. زنان فشار زیادی را متحمل می شوند، پس همه ما به مقداری حمایت احتیاج داریم. همه ما درحال پشت سر گذاشتن مسائل خودمان هستیم، اما تک تک ما بدون استثنا از جهات مشترکی احساس ضعف و ناامنی می کنیم و از طرفی همه ی ما توانایی های مشترکی داریم. در نتیجه ما زن ها همگی به یکدیگر احتیاج داریم.

ژانویه 2014: مست عشق

جی در مراسم گرمی روی صحنه به بیانسه پیوسته و هردو باهم اجرایی پراحساس را از تک آهنگ پیروز بیانسه یعنی مست عشق (Drunk In Love) به نمایش می گذارند.

بیانسه در اینباره گفت: من می خواستم با این ویدئو مفهوم در لحظه زندگی کردن و بخشیدن اشتباهات و سهل انگاری های گذشته را برسانم. کاش تمام ویدئو ها مثل این ویدئو بودند.

می 2014: فاجعه آسانسور در مراسم Met Gala

و حالا خصومتی خانوادگی که کل جهان شاهد آن بود. در افتر پارتی (After Party) مراسم مت گالا، جی، بیانسه و خواهرش سولانژ (Solange) در آسانسور مشاجره کردند و دوربین ها این دعوای خانوادگی را ضبط کردند. در ویدئویی که از آسانسور لو رفته بود و در اینترنت پخش شده بود، ظاهرا سولانژ به شوهرخواهر خود حمله می نماید. دلیل این طغیان هیچ وقت به صورت رسمی روشن نشد، اما افراد زیادی حدس زدند که دلیل آن، عصبانیت سولانژ درباره خیانت های ثابت نشده ی جی به بیانسه بوده است.

هر سه آن ها در این باره بیانیه ای منتشر کردند و گفتند که مسئله را بین خودشان حل کردند. جی و سولانژ هردو نقش داشتن در این مسئله خصوصی که حالا عمومی شده بود را پذیرفته اند. هردو از یک دیگر معذرت خواهی کردند و به عنوان خانواده ای متحد، این موضوع را پشت سر گذاشتند.

تابستان 2014: ازدواجی در خطر؟

با این که موضوع آسانسور حل شد، اما شایعات درباره وفادار نبودن جی به بی، پابرجا ماندند. دقیقا زمانی که آن ها تور باشکوه 21 روزه On the Run را در میامی آغاز کردند، گزارش شد که جی و بی در آستانه طلاق هستند.

در آن موقع منبعی به مجله People گفت: برطبق حرف هایی که در صنعت موسیقی به گوش ما می رسد، شرایط این زوج، زیاد پایدار نیست. اگر جدا شوند، کسی غافل گیر نخواهد شد.

آوریل 2016: موزیک ویدئوی لیموناد مقداری شرایط رابطه شان را شفاف کرد

با اینکه شایعات جدایی این زوج با تب وتاب پخش می شد، آن ها وجهه شان را حفظ نموده و در کنار هم ماندند. سپس در 2016 بیانسه موزیک ویدئوی طولانی 45 دقیقه ای اش لیموناد را -که درواقع درباره زندگی مشترکش با جی بود- در شبکه HBO منتشر کرد. قسمت هایی از متن آهنگ مثل شکیبا باش، به خودت آسیب نزن و متاسفم، قطعا نشانه هایی از خیانت جی و عصبانیت بی دراین باره بودند یا وجود جمله بکی (Becky) با مو های قشنگ دقیقا چه کسی است؟ (اشاره به قسمتی از متن آهنگ لیموناد)، اما به نظر می رسید که آهنگ هایی مثل Sand Castles و All Night به بخشش، رهایی و تولدی دوباره به عنوان یک زوج، اشاره داشته باشند.

مادر بیانسه، تینا نولز (Tina Knowles)، درباره مفهوم پشت آلبوم دخترش صحبت کرد. او در اینباره گفت: این آلبوم می تواند درباره زندگی مشترک هرکسی باشد. من فکر می کنم که همه دیر یا زود، دروغ و خیانت را تجربه می نمایند و این آلبوم درباره دردی است که در آن شرایط حس می کنیم و همچنین درباره فرایند التیام بخشیدن به آن درد و فراموش کردن گذشته است.

فوریه 2017: بیانسه منتظر دوقلوهاست

این زوج خاطرنشان کردند که قرار است باز هم پدر و مادر شوند، اما این بار دوقلو ها در راه بودند!

در یک پست اینستاگرامی، بیانسه، شکم برآمده اش را در آغوش گرفته بود و این زوج پایین عکس نوشته بودند: ما دوست داریم خوشحالی مان را با شما قسمت کنیم. خدا به ما نعمتی دوبرابر بخشیده است. ما بسیار شکرگزاریم که دو نفر به خانواده ما اضافه می شوند و از شما برای تمام آرزو های خوبتان ممنونیم. -زوج کارتر.

آوریل 2017: آن ها نهمین سالگرد ازدواج خود را جشن می گیرند

زوج کارتر با یک سری عکس در اینستاگرام و ویدئویی میکس شده و پراحساس، زندگی نه ساله شان را به اشتراک می گذارند. این دو همچنین قبل از به جهان آمدن دوقلو ها برای تعطیلات به Bora Bora می فرایند.

نوشته زیر یکی از پست ها این بود: به هوا درون شش هایم احتیاجی ندارم اگر نتوانم آهنگ تو را بخوانم. به این انگشت ها احتیاجی ندارم اگر نتوانم ستون فقراتت را لمس کنم.

ژوئن 2017: دوقلو ها به جهان می آیند

این دو سوپراستار به دوقلوهایشان، رومی کارتر و سر کارتر، خوش آمد گفتند. جی زی همچنین آلبوم تکی استودیویی خودش 4:44 را منتشر کرد. در آهنگی که هم اسم عنوان آلبوم بود، این رپر به رابطه اش با همسرش اشاره می نماید و بابت زن-بارگی اش معذرت می خواهد و می گوید که دخترش و دوقلو ها دید او را به زندگی تغییر داده اند.

بیانسه مدتی بعد اعتراف کرد که در بارداری و زایمانش با مسائلی روبرو بوده و درباره حمایت های تمام وقت جی در آن دوره صحبت کرد. بیانسه به مجله Elle شرح داد و گفت: به دلیل مسمومیت خون، بدنم ورم نموده بود و بیشتر از یک ماه را روی تخت گذراندم. سلامت من و سلامت بچه هایم در خطر بود، پس یک سزارین اورژانسی داشتم. هفته های زیادی را در بخش زنان و زایمان گذراندیم. همسر من برایم مثل یک جنگجو و یک سیستم دفاعی قوی بود. افتخار می کنم که شاهد قدرت و رشد او به عنوان یک مرد ، یک دوست خوب و یک پدر بودم.

آگوست 2017: خانواده کارتر در لس آنجلس اقامت می نمایند

بعد از تغییر مکان به ساحل غربی در 2015، بیانسه و جی بی وقفه دنبال خانه ایده آل شان گشتند و دو سال طول کشید تا این خانه را پیدا نمایند. این خانه چیزی جز کاخی 88 میلیون دلاری در منطقه Bel Air لس آنجلس نبود. آن ها چند ماه بعد تصمیم گرفتند که یک ویلای ساحلی 26 میلیون دلاری را هم در منطقه Hamptons خریداری نمایند تا وقتی به ساحل شرقی می-فرایند، جایی برای ماندن داشته باشند.

به گفته مجله لس آنجلس تایمز (L.A. Times)، کاخ Bel Air شامل شش بناست و تقریبا 30.000 متر مربع فضای داخلی دارد. ایوان های عظیم و تراس ها، 10.000 متر مربع فضای قابل استفاده خارجی را به این رقم، اضافه می نمایند. تسهیلات خانه شامل سونا و باشگاه خانگی، اتاق سینما و چهار استخر در فضای خارجی است. نواحی اشتراکی که دیوار های شیشه ای دارند از هر دو طرف آزادند تا بتوان از چشم انداز های وسیع لذت برد. در های کشویی، شیشه ای و پنجره ها ضدگلوله اند.

نوامبر 2017: جی زی اعتراف می نماید

این رپر با مجله نیویورک تایمز مصاحبه ای جانانه و بی رودربایستی انجام می دهد و به خیانتش به بیانسه اعتراف می نماید. او همچنین شرح می دهد که بعد از این اتفاق چطور به زندگی مشترکشان سروسامان دادند.

جی زی در اینباره گفت: راستش بیشتر مردم از این قضیه فرار می نمایند و آمار طلاق چیزی حدود 50 درصد است، چون بیشتر مردم نمی توانند با خودشان کنار بیایند. بدترین چیز در جهان، دیدن آثار رنج روی صورت کسی است که تو باعث آزرده شدنش هستی و بعد از آن باید با خودت کنار بیایی. او همچنین اشاره نمود که گوش دادن به لیموناد و 4:44، بسیار ناراحت نماینده بود، اما ما داشتیم از هنرمان به عنوان یک دوره روانشناسی استفاده می کردیم.

ژانویه 2018: بلو، توجه جمعیت را از پدر و مادر معروفش می دزدد

جی و بی به مراسم گرمی در آمفی تئاتر Madison Square Garden رفتند و با دخترشان، بلو، در ردیف اول نشستند. این دختر شش ساله به شکل بامزه ای از پدر و مادرش، بعد از تشویق کردن های بیش از حد، می خواهد که آرام باشند و همزمان آب میوه پاکتی می نوشد و پفک می خورد.

جی زی در اینباره به سایت Rap-Ups.com شرح می دهد: از ریتم آهنگ We Family خیلی خوشم آمده بود. با خودم فکر کردم که می توانم جالب ترش کنم، پس آغاز به نواختن این ریتم روی پیانو کردم و انقدر به این کار ادامه دادم که داشتم به نتیجه می رسیدم. بلو رفت و هدفونش را آورد و روی چهارپایه کوچکش نشست و یک دفعه آغاز کرد به رپ خواندن و آن قدر هماهنگ این کار را انجام داد که با خودم گفتم خدای من! . باورنکردنی بود.

ژوئن 2018

جی و بی، تور On the Run II را در کاردیف (Cardiff) انگلستان آغاز کردند و با ویدئویی که اول اجرا پخش کردند به این اشاره نمودند که دوباره سوگند ازدواج خورده اند. یک هفته بعد، زوج سوپراستار کارتر با انتشار آلبوم دونفره Everything Is Love و آهنگ پیروز Apes، تمام هواداران را مات و مبهوت کردند.

بی در لندن خطاب به جمعیت گفت: هربار که ما اینجا آمدیم، شما به ما خیلی عشق ورزیدید. سپاسگزارم. چون شما را خیلی دوست داریم، سورپرایز ویژه ای برایتان درنظر گرفته ایم. ما می خواهیم که شما اولین کسانی باشید که به این پروژه جدید گوش نموده و تجربه اش می کنید.

منبع: radaronline

منبع: برترین ها
انتشار: 4 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: mfiroozi.ir شناسه مطلب: 911

به "رابطه جی زی و بیانسه در طول زمان؛ عشق، برتر از هرچیز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رابطه جی زی و بیانسه در طول زمان؛ عشق، برتر از هرچیز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید