رضا رویگری: بیکاری و هزینه های زندگی کمرم را شکسته، هیچکس حالم را نمی پرسد

به گزارش مجله فیروزی، بازیگر سریال مختارنامه گفت: این همه سال برای هنر و فرهنگ این مملکت و مردم خوبم زحمت کشیدم اما در آخر این شرایط من است. کارهای خوب ارزشی و مهمی را بازی کردم که بسیاری از بازیگران در کارنامه خودشان این مجموعه هایی که من کار کردم را ندارند.

رضا رویگری: بیکاری و هزینه های زندگی کمرم را شکسته، هیچکس حالم را نمی پرسد

به گزارش گروه رسانه های خبرنگاران، به نقل از مقدار، رضا رویگری پیرامون آخرین شرایط سلامتی خود گفت: این روزها در خانه ام و مریض و وضع مالی خوبی هم ندارم. فیزیوتراپی و هزینه اجاره خانه و هزینه های روزمره زندگی توان من را گرفته و روزهای سختی را می گذرانم.

وی به همین دلیل اضافه نمود: هیچکس در این روزها حالی از من نپرسیده است، انگار نه انگار اصلا من وجود دارم و هنوز نفس می کشم. تا وقتی که می توانستم کار کنم از من کار کشیدند و حالا که به سختی راه رسیده ام گوشه خانه افتاده ام و کسی خبری از من نمی گیرد. این همه سال برای هنر و فرهنگ این مملک و مردم خوبم زحمت کشیدم اما در آخر این شرایط من است. کارهای خوب ارزشی و مهمی را بازی کردم که بسیاری از بازیگران در کارنامه خودشان این مجموعه هایی که من کار کردم را ندارند.

بازیگر سریال خورشید شب بیان نمود: در این شرایط مالی ناشی از کرونا آنها که سالم هستند با مسائل عدیده مالی دست و پنجه نرم می نمایند دیگر چه برسد به من که توان فعالیت و کار کردن هم ندارم. ماه ها است اجاره خانه عقب افتاده و صاحبخانه مدام تماس می گیرد و واقعا نمی دانم باید دردم را به چه کسی بگویم. بسته به شرایط جسمی و نظر دکتر هفته ای سه یا چهار روز فیزیوتراپی می کنم و توان پرداخت هزینه های آن را ندارم.

وی بعلاوه ابراز کرد: در خانه که هستم گاهی سریال های تلویزیونی را دنبال می کنم و خاطرات خوب گذشته با دوستان را مرور می کنم. زمانیکه توان بازیگری داشتم با عشق بازی می کردم و مقدار دستمزد و مسائل مالی که الان برای خیلی از بازیگران مهم است برایم مهم نبود.

وی با اشاره به ضرورت واکسیناسیون سراسری بیان نمود: روزانه اخباری مربوط به کرونا را دنبال می کنم و از این اتفاقاتی که هر روزه شاهد آن هستیم ناراحتم. متاسفانه با شیوع ویروس کرونا از ابتدا تا الان خیلی از دوستان و همکاران و مردم عزیزمان را از دست دادیم. این موج تازه هم ظاهرا کشنده تر است و امیدوارم واکسیناسیون سراسری با جدیت و سریع تر انجام گردد. من واکسن کرونا نزدم و نمی دانم در صورت مبتلا شدن چه کاری می توانم بکنم.

رضا رویگری اعلام کرد: امیدوارم مسئولان فرهنگی و دوستان از حال من باخبر شوند و در این شرایط که به یاری احتیاج دارم دریغ ننمایند. سریال های مختارنامه، معصومیت از دست رفته، سال های مشروطه، سرود ایران ایران و ... را برای این مملکت و مردم انجام دادم. در هر کشوری مسئولان فرهنگی به هنرمندان خود اهمیت می دهند و در دوران سختی امکاناتی را برای آنها فراهم می نمایند اما متاسفانه در اینجا اینطور نیست. به لحاظ حرکتی مشکل دارم و هزینه های درمان هم بالا است. گاهی آرزو می کنم کاش بازیگری را کنار می گذاشتم تا شاید به این شرایط دچار نمی شدم.

اخبار گروه سایر رسانه ها صرفا بازنشر اخبار سایت ها و خبرگزاری هاست و خبرنگاران هیچ مسئولیتی در قبال آن ندارد.

بازگشت به صفحه رسانه ها

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 6 مرداد 1400 بروزرسانی: 6 مرداد 1400 گردآورنده: mfiroozi.ir شناسه مطلب: 1555

به "رضا رویگری: بیکاری و هزینه های زندگی کمرم را شکسته، هیچکس حالم را نمی پرسد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رضا رویگری: بیکاری و هزینه های زندگی کمرم را شکسته، هیچکس حالم را نمی پرسد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید